tesi89 tesi89 komentáře u knih

Silo Silo Hugh Howey

Moc často knihy nehodnotím, ale tuhle nejde neohodnotit. Do knihy se mi nejprve nedařilo začíst (moc jsem nechápala souvislosti a o co vůbec jde), ale jakmile jsem tuto chvilku překonala, nemohla jsem se již od knihy odtrhnout. Poutavý příběh (za mě i velmi dobrý námět), děj je plynulý a v téměř každé kapitole je uchovaná důležitá informace a po každé kapitole je potřeba rovnou číst další. Za mě teda jednoznačně pět hvězd. Doporučuji!

27.10.2017 5 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Přečteno jedním dechem, možná jsem ovlivněná, protože tohle téma mám ráda, ale nemůžu jinak než doporučit a rovnou přejít k druhému dílu. Ještě bych ráda vyzdvihnula tu reálnost knihy, je to jedna z mála antiutopických knih, kde si člověk říká, že tohle by se opravdu mohlo stát. Za mě rozhodně ano!

02.11.2016 5 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Za mě super, přečteno jedním dechem stejně jako první díl. Můžu jedině doporučit.

02.11.2016 5 z 5

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Tak tato kniha si mě opravdu nezískala, čekala jsem mnohem víc, než autorka nabídla. Kniha se mi ani nečetla dobře, musela jsem se do ní vyloženě nutit k autorce už se nejspíš nevrátím.

02.11.2016 1 z 5