terr. terr. komentáře u knih

Do vody Do vody Paula Hawkins

Já knihu můžu určitě doporučit. Bavila mě od začátku do konce. Vyhovovaly mi kratší kapitoly a zajímavé bylo i to, že se ve vyprávění příběhu střídaly všechny klíčové postavy. Bylo dobré vidět věci z jejich pohledu a znát jejich verzi pravdy. I přesto, že postav bylo hodně a občas se vyprávění zdálo složité, příběh byl pro mě hodně poutavý, hlavně díky historii Tůně tonoucích a mystičnu, kterého je kniha plná. Překrásná obálka, propracované postavy i poutavý příběh - to všechno kniha má. Všechno to zakončil překvapivý a záhadný konec, který knize přidal k dobru. I když se mi autorčina předešlá kniha Dívka ve vlaku líbila víc, tahle mě rozhodně nezklamala a byla skvělá. :)

23.11.2017 5 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Mně se kniha moc líbila. Čekala jsem od ní hodně, ale po přečtení kritiky co tu všichni psali, mé naděje trochu opadly. Ale byla skvělá. Přiznávám, že věčné úrážení a nadávky Mii mi někdy opravdu hodně vadily, ale dalo se na to zvyknout. Ani děj se mi nezdál nijak zvlášť předvídatelný. Všichni kluci se kterými Mii bydlela, mi byli hodně sympatičtí, obzvlášť Brad a Cody, a těšila jsem se, co zase vymyslí. Moc se mi líbil styl psaní autorky, takže se mi kniha i dobře četla. Za mě super :)

03.02.2016 4 z 5