terezkkaa039 terezkkaa039 komentáře u knih

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Velké zklamání. Knížky od Kasie West naprosto miluju. Kdykoliv se dostanu do čtecí krize nebo mám náladu na nějaký jednoduchý a sladký příběh, přečtu si knížky právě od ní. Knížky od Kasie West jsou vždy plné optimistických postav,napětí a akce. Bohužel musím říct, že knížka Štěstí v lásce bylo jedno velké zklamání. Postavy mi vůbec nesedly, příběh byl naprosto o ničem..prvních 200 stránek jsem nějak přetrpěla,ale do konce jsem to už opravdu dočíst nedokázala. Je mi opravdu líto, že musím napsat negativní recenzi zrovna na jednu z mých oblíbených autorek.

13.07.2020 odpad!

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Za mě rozhodně nejlepší knížka tohoto roku, ne-li vůbec. Autorka nás umí perfektně představit s postavami a prostředím. Postavy mi sedly ve všech směrech. Hlavní hrdinka mi dodávala velkou energii a já četla dál a dál abych se dozvěděla co zase provede. Autorčin styl psaní mi strašně sedl, jako ještě u nikoho jiného. U jejích knížek se vždycky směju nahlas a to se mi u knížek stává opravdu málo. U Rytmuse i Kultiho je opravdu náročné nezamilovat si hlavní postavy. Ať už rozumíte muzice a fotbalu nebo ne, autorka Vás vtáhne do děje a až na konci si konečně oddychnete a řeknete to svoje PÁNI. Rozhodně velké doporučení pro všechny milovníky slow-burn romance.

12.07.2020