terezajirickova terezajirickova komentáře u knih

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Za mě nejlepší díl série.

20.03.2024 5 z 5

Císař ve světě: Terapie cestou do Asie aneb Táta zůstal doma Císař ve světě: Terapie cestou do Asie aneb Táta zůstal doma Lenka Linhartová

Přečteno jedním dechem. Jsem ráda, že jsem podpořila právě tento projekt, moc jsem si to užila :) Děkuji a obdivuji.

10.08.2020 5 z 5

Čeho se bojí zubař Čeho se bojí zubař Daniel Čechura

Tato kniha se mi dostala do ruky jako vánoční dárek. Opravdu se nedivím, že autorovi nechtělo jeho divadelní hru sehrát žádné divadlo a udělal nejspíš dobře, že si knihu vydal sám. Toto by žádný rozumný vydavatel nikdy do světa nepustil. Odstavce v jednotlivých povídkách spolu vůbec nesouvisí, pokud je snaha o přítomnost humoru,pak je dosti laciný, o slohové stránce snad ani nemluvím. Divadelní hra na závěr je už jen třešničkou celého čtenářského utrpení. Toto bylo opravdu za trest.

28.08.2021 odpad!

Čas Čas Anna Květoňová

Kniha se mi moc líbila. Nejvíc mě nadchla hluboko posazená hlavní myšlenka, a to že člověk nemůže změnit svůj osud. Čímž se podobá antickým dramatem - Král Oidipus. Vzhledem k tomu, že je to autorčina prvotina, jsem přesvědčena, že jde o krásné dílo. Děkuji za prožitek při čtení.

29.06.2014 4 z 5