Taralcielle Taralcielle komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Miluji všechny ze série Harryho Pottera, je to moje životní vášeň. Vyrostla jsem na Harryho příbězích.
Jako první jsem přečetla anglicky v roce 1998 a od té doby jsem z Harryho nikdy "nevyrostla". Doslova mě dostal kouzelnický svět, Bradavice, příběh Harryho, rodina Weasleyových, do detailu propracované popisy, které nejsou ani trochu nudné :) Srdcovka ♥

Talent JKR je nekonečný!

Na jedničce se mi líbí objevování kouzelnického světa spolu s Harrym, nadšení z obchodů v Příčné ulici, objevování bradavického hradu a pozvolný nástup všech předmětů.

27.08.2019 5 z 5

Miluji všechny ze série Harryho Pottera, je to moje životní vášeň. Srdcovka ♥ Každý díl si plně zaslouží 5*. Vyrostla jsem na Harryho příbězích.
Třetí díl se mi líbí, jak kniha, tak filmové zpracování, nově příchozí postava Siriuse změní celý děj, znovu musím ocenit bohatou fantazii JKR :)
Čtu každý rok znovu celou sérii :)
Trojka je hodně napínavá, je temnější než předchozí příběhy. Nic není tak, jak vypadá. Líbí se mi část s obracečem času a konečně je jeden rok pořádný učitel obrany proti černé magii!!!

27.08.2019 5 z 5