tamam tamam komentáře u knih

Delegátka cestovní kanceláře Delegátka cestovní kanceláře Ema Paulů

Dlouho jsem něco takového hledala .. chtěla bych tuto práci dělat..konečně na trhu kniha, která práci delegátů detailně popisuje, hlavně jak začít. Jsou v ní rady, které jsem nikde na internetu nenašla. Přečteno za dva večery. Líbilo se mi, že je vylíčeno pozitivní i negativní, některá úskalí by mě fakt nenapadla. Jsou popsány platové podmínky, vypráví interní věci, které se těžko hledají, zážitky s pasažéry..nasmála jsem se u toho. Jak funguje cestovka zevnitř, jak se tam delegátům žije a zároveň je to vtipně odlehčenou formou napsané, že se i zasmějete. Někdy až do detailu popsané zahraniční místa, zajímavé. Nadchl mě její blog delegat-rep na facebooku, kde píše další články k tématu. Teď to hltám a snad zvládnu začít už toto léto.

09.05.2021 5 z 5

Můj tajný život Můj tajný život Lucie Hříšná

Úplně nechápu předešlé komentáře. Posun v knize je, Lucie začala od nuly a vybudovala si život dle svých přestav. To mě velmi zaujalo, ve stylu, když chceš, jde to. Jakkoli. Styl knihy se mi velmi líbil. Namyšlená? Jen si šla za svým a chtěla to..nechápu ty odsudky zde..je to vtipně a zajímavě napsané, ráda se ke knize vracím. Jasně, že mohla zmínit i negativa, ale tak nějak každý racionálně uvažující člověk ví, že tam jsou, jen je nepopsala. Lucie je typ, který si jde za svým přes mrtvoly, fandím ji, víc co chce a ví co je třeba zaplatit. Za mě, jediná takhle inteligentně a vtipně psaná kniha z oboru.

04.05.2021