susen9085 susen9085 komentáře u knih

Nauč se to! Jak se s pomocí vědy naučit učit Nauč se to! Jak se s pomocí vědy naučit učit Peter Christopher Brown

Nemohu si více knihu vynachválit, tohle jsem hledal roky! I přes to, že nejde o můj první a jediný zdroj informací o problematice učení, je kniha velice přínosná. Proto nemohu souhlasit s většinou komentářů.
Knihu doporučuji všem, kdo to s učením (jakýmkoliv) myslí vážně a opravdu něco chtějí umět a vědět dlouhodobě, ne jen do posledního testu.

12.07.2023 5 z 5

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Velice komplexní kniha, která se věnuje nejen metodám dýchání od Wima Hofa, ale také popisuje autorův život od útlého mládí a jeho pohled na svět.
Uznávám, že během čtení tu a tam narazíte na zvláštní slovní spojení a myšlenky, které by nejspíš zkušený spisovatel nepoužil, jak už ale bylo zmiňováno v předešlých komentářích, Wim Hof není spisovatel, ale vůbec to ničemu nevadí.
Celá kniha se nese v duchu: ,, Počkej a já ti ukážu, jak na to." Wim nemá zapotřebí se vychloubat a sám vyvrací fakt, že by byl nějakou anomálií v přírodě, nebo nadčlověkem.
Pokud jste jen trochu ochotni otevřít se novému pohledu na náš svět a na lidi jako takové, knihu určitě doporučuji.

06.06.2023 5 z 5