surikata246 surikata246 komentáře u knih

Doktor v trní Doktor v trní Richard Gordon (p)

U této knížky jsem se opět pobavila jako ostatně skoro u všech s této série,některé jsem četla víckrát.

Zpáteční lístek do dětství Zpáteční lístek do dětství Antonín Jedlička

Jako dítě jsem měla strýčka Jedličku velice ráda pro napodobování řeči zvířat a potom v Arabele,tuto knížku jsem doma objevila náhodou nedávno a se zájmem ji přečetla.

03.02.2019 4 z 5

Sněženky a Machři po čtvrt století Sněženky a Machři po čtvrt století Radek John

Tuto knihu jsem vyhrála jako cenu za vyluštění křížovky v regionálních novinách,přečetla jsem ji a nějak mne neuchvátila.

03.02.2019 3 z 5

Anatomická pomůcka ke studiu chirurgických předmětů Anatomická pomůcka ke studiu chirurgických předmětů Milan Doskočil

Z této knihy jsem studovala a velice dobře se z ní učilo.Byla velice přehledná a podrobná.

Čí je tohle den? Čí je tohle den? Milena Lukešová

Nádherná knížečka,která byla od malička můj souputník a už má další věrné následovatele.

Poznáváme naše savce Poznáváme naše savce Miloš Anděra

Tuto knížku jsem dostala od tatínka aby jsem se dozvěděla o zvířatech a šlo mi to v přírodovědeckém kroužku lépe.Chtěla jsem studovat veterinární lékařství,ale osud chtěl jinak,ale zvířata mám stále ráda a čtení o nich.

Pojďme děti do cirkusu Pojďme děti do cirkusu Oldřich Syrovátka

Na tuto roztomilou knížečku vzpomínám ráda,dostala jsem ji od prababičky Marušky a moc se mi líbila a pořád jsem ji sebou nosila.

Usoužený žabák Usoužený žabák Jiří Faltus

Nedávno jsme s mou sestrou něco uklízely a stěhovaly u mamky a našla se naše nejoblíbenější knížka z nejmenších let.Byla pěkně zaprášená a vůbec jsem nevěděla,že tam je.To bylo radosti,pak jsme si uvařily kávu a četly nahlas a některé úryvky nám i uvízly v paměti.

Josef II. Josef II. Luboš Taraba

Ráda čtu knihy o významných historických postavách i událostech,knížka se mi moc líbila.

Houbová kuchařka Houbová kuchařka Pavel Martin

Naše rodina hrozně ráda sbírá houby a připravuje i různé pokrmy z nich,tuto kuchařku jsem dostala od kamarádky k svátku a některé recepty jsem neznala a ráda vyzkoušela.

Léčebná tělesná výchova II Léčebná tělesná výchova II kolektiv autorů

Výborná pomůcka při výuce rehabilitace a sestavování cvičebních jednotek pro pacienty s různými diagnozami.

Fyzikální terapie Fyzikální terapie Jozef Hupka

Výborná kniha pro výuku různých metod v rehabilitaci dnes již zastaralá,ale vycházejí dnes nové a modernější,masáže atd. platí stále.

03.02.2019 5 z 5

Lékařský slovník anglicko český česko anglický Lékařský slovník anglicko český česko anglický Jarmila Paroubková

Výborná kniha pro učení a opakování anglických lékařských názvů diagnoz z různých oborů medicíny a velmi často používaná dříve při studiu.

Vyšetřování hybnosti Vyšetřování hybnosti Vladimír Janda

Nepostradatelná kniha k výuce vyšetřovacích metod převážně svalových testů pro rehabilitační pracovníky,lékaře,fyzioterapeuty. Toto vydání je starší,ale nic nepostrádá na odbornosti.

Vaříme s Habadějem Vaříme s Habadějem Vlastimil Novák

V rozhlase v Hradci Králové se kdysi vysílal stejnojmenný pořad o vaření a občas tam byla zajímavá jídla a probíhala i soutěž a babička tuto kuchařku vyhrála a čas od času se podle ní i vařilo.

Recepty z Vlachovky Recepty z Vlachovky Stella Zázvorková

Paní Zázvorková byla výborná herečka a ještě lepší kuchařka.Mnohé recepty jsme v rodině vyzkoušely a úspěšně, protože strávníkům chutnalo.

Lazarův deník aneb Proč já? Lazarův deník aneb Proč já? Stanislav Brabec

Knížka se četla dobře a občas jsem se i zasmála, co se občas se zdravím některých lidí může stát.

30.01.2019 4 z 5

Kolo kolo mlýnské Kolo kolo mlýnské Olga Štruncová

Nádherná knížečka,kterou jsem kdysi dostala od tety Anežky a měla ji moc ráda,ale nevím kam se ztratila.

20.01.2019 5 z 5

Ztráty a nálezy Ztráty a nálezy Brooke Davis

Opravdu zvláštní knížka a nevím co si mám o některých kapitolách myslet,nějak zvlášť nenadchla.

20.01.2019 3 z 5

Paris / Paříž - mapový průvodce Paris / Paříž - mapový průvodce Augustin Fišer

Užitečný doplněk k průvodci po Paříži, alespoň my a naši přátelé jsme výborně využili neztratili se.

01.12.2018 5 z 5