starucha starucha komentáře u knih

Pobřeží v plamenech Pobřeží v plamenech Wilbur Smith

Moc krásná kniha. Byla podle ni natočena 4 dílná série. Nejdříve jsem viděla tuto sérii kdysi dávno. Pak jsem dostala k narozeninám od W.Smitha Šelmu. Přečetla jsem ji jedním dechem. Pak mi sousedka zapůjčila další knihy od Smitha . Zjistila jsem, ze knihy mají návaznost. Teď jsem snad přečetla skoro všechny. Tato kniha Pobřeží v plamenech je ze série o rodu Courtney . Doporučuji přečíst. Dobrodružství, láska a historie , to vše se najde v této knize.

31.12.2018 5 z 5

Nad propastí Nad propastí Wilbur Smith

Opět velmi čtivá kniha. Komentář píší dlouho po přečtení. Nadělila jsem si ji na Vánoce. Tato kniha patří k těm novějším, zavádí nás do 2 SV. Velmi zajímavý déj a opět se zde spojují dva světy z minula . Kdo se chystá číst, ať si ještě přečte pokračování této knihy a to Kobaltové nebe, které je již v prodeji.

19.10.2019 5 z 5

Kořist Kořist Wilbur Smith

Opět nezklamal autor. Napínavé ,...

19.10.2019 5 z 5

Triumf slunce Triumf slunce Wilbur Smith

Jako vždy, Wilbur nezklamal.

24.03.2019 5 z 5

Kopí osudu Kopí osudu Wilbur Smith

Moc hezkě čtení, zajímavé, poutavé, pozadí 1. světové války jak zasáhne hlavní hrdiny v Africe. Série o rodině Courtney se blíží ke konci. Ještě Zlarý lev a Nad propastí. Možná že budou ješté další ??? Jako vždy knihu přečtu jedním dechem. Tento díl je dějově do roku cca 1918.

24.03.2019