SoniaShadow SoniaShadow komentáře u knih

Mihotavé stíny Mihotavé stíny Patricia Briggs

Sice jsem se z počátku lekla, protože jsem většinu věcí z těch knížek zapomněla (je to už nějaký pátek, co jsem ty knihy četla), ale řekla jsem si, že se nebudu pokoušet vydolovat z mozku všechno a uvidím. Příběhy se krásně četly a byla úžasné. Stejně jsem pořád vedle z povídky "Alfa a Omega", kterou jsem už četla v prvním dílu jiné série, ale pořád byla tak úžasná jak si ji pamatuji. Charles!! :D :) Dalším přínosem byly i vystřižené scény, miluju Adamův pohled a i když tam nebyl zrovna radostných momentech, stejně jsem si ho užila. Myslím, že tohle byl velmi dobrý nápad a líbí se mi, jak před každou povídkou je o ní něco napsáno. :)

17.08.2015

Cress Cress Marissa Meyer

Dokonalé! Autorka naprosto úžasně vytvořila ten úsek děje na té poušti. Opravdu. A potom, jak tam narazili na ty kočovníky a jak se to celé potom zvrtlo. Líbilo se mi i jak se dali dohromady v tom Farafáhu (či tak nějak). :) Chudáček můj Vlk :/ Pořád mi ale nejde do hlavy ten Jacin... Postava Cress byla tak dobře udělaná. To, jak Cress vystupovala, opravdu působilo věrohodně - že byla několik let v té družici. A ty objevy, na které přišel doktor Erland - wau.. Oh a Cinder na střeše s tou Sybil - to bylo úžasný! :D Jsem strašně zvědavá na Winter. Měla vyjít už na jaře, jenže když jsem se koukala, tak v angličtině vyjde až listopadu... Řekla bych tedy že na konci roku 2015, anebo až někdy po něm by jsme ji tu mohli mít - doufám, že co nejdřív. Jsem na ní tak natěšená, protože je to, myslím, poslední díl této série, takže se nemůžu dočkat, jaký bude konec! :)

02.07.2015 5 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Jsem vážně nadšená z toho konce! :3 :D Jenom mě trochu zarazilo, že u Dauphine byl vždycky sex (až na to v řece). Ano, bylo tam občas i něco jiného, ale nebylo to jako u Cassie - pokud si dobře vzpomínám. Ta měla fantasie i bez toho, aby došlo na sex. Ale celkově vzato se mi ta knížka líbila :)

25.05.2015