Sinjun Sinjun komentáře u knih

Dobrá partie pro Cynstera Dobrá partie pro Cynstera Theonne Ann De Kretser

Mne sa kniha pacila. Nevravim, ze som par stran nepereskocila, psy ma nebavili. Inak pekna kniha, cita sa dobre. TEsim sa na dalsie

11.03.2018

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Skvely diel, aj ked Laylu som nikdy nemala rada. Nejaako nebol dotiahnuty do konca vztah Quinna a malej Lyric. Ved sa na nu podla knihy navladal ani poriadne pozriet, debil jeden. No a potesilo by ma keby v dalsej knihe pisala viac o Phurym. Je to moj oblubenec

05.02.2018

Kouzlo Lucilly Cynsterové Kouzlo Lucilly Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Tak som sa na knihu tesila a tak velmi som ostala sklamana. Lucilla sa mi zapacila v predchadzajucej knihe. Ked som zacala citat knihu, tak mi hlavn hrdinka nepripadala ani trosku sympaticka. Prekazalo mi vsetko, jej vek, posadnutost Paní, ziadne iskrenie, ziadna poriadna romantika a vasen. Thomasa som si uz vonkoncom neoblubila. Cynsterovci svoje zeny dobyvali, obdivovali atd....on d svojej utekal. Viem ze Thomas nie je Cynster, ale je to chlap. Celkovo vlazny pribeh. A vratim sa k tomu veku, Lucilla mala 28, tzn ze vsetci jej vrstevnici na cele s Prudence, sebastianom a spol. Jedine plus ma ta kniha zato, ze tam autorka spomenula, ze Helena, vdova po vojvodovi este zije. To ma potesilo.

18.12.2017 2 z 5