Sigmamale69 Sigmamale69 komentáře u knih

Deník malého Minecrafťáka Deník malého Minecrafťáka Cube Kid (p)

Minus je vesničan, který se chce stát bojovníkem. Jeho rodiče jsou pekaři, rodiče chtějí, aby se stal též pekařem. On se chce stát bojovníkem a chce ochránit vesnici. Minus chodí do školy. Průměr má celkově chvalitebný, ale ve vesnici ani ve škole mu nikdo nevěří že by se mohl stát bojovníkem, protože bojovníkem se může stát jenom kluk, který má rodiče kováře. Proto se Minus vydá na výpravu sehnat armádu. Jak to dopadne? Podaří se mu sehnat armádu? Dokáže se vrátit domů zdravý a živý? To se dozvíte až si koupíte tuto knížku.
Autor: Cube Kid
Kniha má 304 stran.
Kniha se mi líbila, když jsem jí četl tak mě to fakt bavilo a ohodnotil bych jí 8 z 10.

10.12.2023

Noční můry nespí Noční můry nespí * antologie

(SPOILER) Dobrý den, paní učitelko. posílám vám výňatek o knize Noční můry nespí do čtenářského deníku. Knížka je o dívce, která se jmenuje Nina. Je jí osmnáct let a je zavřená v psychiatrické léčebně. má pokoj pouze pro sebe. Jak ona říká, každý večer jí chodí navštěvovat přátelé, které vidí pouze ona. Vylézají ze země. Trpí halucinacemi. Lékařům se po roce a půl Ninu vyléčit nepodařilo. Její nemoc je podle nich nevyléčitelná. Rodiče se mohou po domluvě s lékaři o Ninu starat v domácím prostředí nebo ponechat dceru v léčebně. Rodiče za ní chodí každý víkend. dostane se z toho? To se dozvíte až si knihu vypůjčíte.
Autor: Tomáš Tvrdý
Vladimír Břiský
Knihu hodnotím velice pozitivně, protože mě furt nutila číst dál a dál.

07.10.2023