Sabulep Sabulep komentáře u knih

Zbavte se negativní energie Zbavte se negativní energie Anne Jones

Knížku jsem koupila v levných knihách a moc jsem toho neočekávala, o to víc mě překvapila! Je napsaná nadčasově a téma aktuální téměř i po 20 letech. Třeba to, že si vytváříme vlastní realitu a jsme zodpovědní za svoje zdraví a máme se snažit volit pozitivitu.. Autorka shrnuje dohromady tolik témat jednoduše a srozumitelně např. Zákon přitažlivosti, krystaly, čakry, duše, geopatogení zóny, feng šuej atd. Vše je doplněno o rady, jak se bránit negativitě v předmětech, místech, od jiných lidí i svojí vlastní. Oceňuji i cvičení, meditace a taky autorčiny příběhy ze života a léčení ostatních. Doporučuji všem, které zajímá ezoterika a spiritualita.

19.03.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila, jsem velký fanoušek seriálu.. čte se snadno a rychle, už jsem ale docela zapomněla děj, takže budu číst určitě znova. Jediné co si pamatuju je, že bych uvítala víc těch Gilmorek v tom

11.07.2019 4 z 5