sabule0404 sabule0404 komentáře u knih

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Kladu si otázku..Jak vám mám popsat tuhle knížku ? Pro mě to byla naprosto dokonalá knížka, která mě vtáhla do tohoto úžasného světa fantasy a každé dobrodružství jsem prožívala společně s Agátou :) Ano, oblíbila jsem si mnohem a to MNOHEM více Agátu než Sofii...Sofie mi byla od začátku velmi nesympatická a zato Agáta na mě působila klidným, kladným a pěkným dojmem.Také jsem si strašně oblíbila Otylku :) Později i Hesteru s Bledulí :) strašně moc doporučuji !!!!!!!

25.03.2016

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Tato kniha mě velmi mile překvapila.Styl psaní se mi také líbil, ale nejsem zrovna typ, který by si liboval v bitvách, válkách a tak.Samozřejmě mi to nevadí, kapitolu samozřejmě přečtu, ale jak říkám, můj názor na tyto "bojovné" kapitoly spíš směřuje k mínusu.Fantasy žánr se samozřejmě skládá z bojů, smutku, představivosti, (někdy lásky-jako to bylo u Veragina a Aranis) a plno dalších jiných věcí, které asi všichni známe :-))
Boj tam samozřejmě taky patří a proto říkám, že mi tam nevadí-ovšem u téhle knížky v podání Míši to bylo hrozně zdlouhavé, musím říct i chvílema trochu nudné a popravdě řečeno mě tyto kapitoly moc nebavily.To je ale můj názor na boje Tebe můžou ty boje zrovna tak bavit, jako mě bavily kapitoly spíše vyprávějící nebo tajemné-což je spíše až ve druhém dílu (Zrádné hory Dragor)
Tahle knížka až tedy na maličkosti byla naprosto skvělá a doporučuji Ti jí :-))
Už se sama těším, až dočtu celou Trilogii Posleství jednorožců :-)

18.11.2015