Rouz80 Rouz80 komentáře u knih

Za me zklamani. Asi jsem od knihy cekala vice. Precetla jsem jiz nekolik knih o dnes tak popularnim pozitivnim mysleni, tady jsem se tesila, ze se na to autor podiva z jine stranky, ale nicim mne neprekvapil. Zacatek byl zajimavy, od pulky to zacala byt nuda. Nic noveho, co by clovek nevedel a nejaky opravdovy navod, jak mit veci u p...dele jsem se nedozvedela.

25.02.2020 1 z 5

Stezka v troskách Stezka v troskách Gemma Liviero

Pribeh docela zajimavy, ale hodne jsme se ztracela v deji. Zezacatku jsme se nemohla vubec zacist. Mne kniha nesedla.

16.04.2020 2 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Knihu jsem si půjčila na základě velmi pozitivních recenzí, ale musím říct, že jsem asi větší kravinu nečetla. Několikrát jsem měla nutkání knihu odložit, tak moc to bylo přitažený za vlasy. Příběh o teenagerce bojující s italskou mafií a s tím spojené absurdní a těžko uvěřitelné situace. Četla jsem oba díly, druhý díl byl o trochu lepší, i když se to rozjelo až v půlce a na konci to mělo zajímavé rozuzlení. Teď mě čeká třetí díl a silně uvažuju, jestli se do toho mám pouštět. Řekla bych, že kniha je vhodnější pro mladší slečny, možná proto mě ten příběh nezaujal. Prostě mi to nepřišlo reálný. Ale věřím, že své čtenáře to má.

01.02.2023 2 z 5