rosie.black rosie.black komentáře u knih

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Knížka byla oddechová, i jsem se u ní párkrát zasmála. Ale více mě asi zaujal začátek, konec mi přišel moc zdlouhavý a musela jsem se nutit knihu dočíst. Postavy nebyli ani skvělé, ani špatné, celá kniha mi trochu připadala jako klišé, takový ten klasický pohádkový příběh. Pokud někdo takové knihy má rád a já věřím, že ano, tak tahle je kniha je určitě pro vás !!

09.10.2020 2 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Cela serie byla opravdu zajimava, ale rozhodne nelituji, i kdyz kniha ve mne vyvolala nespocet emoci a pocitu. Pokud bych se mela vyjadrit k samotnemu dilu After- POUTO, byla jsem uprimne prekvapena. Konec me pomerne rozhorcil, nemohla jsem se ztotoznit s predstavou Hardina a Tessy v tak vysokem veku. Mela jsem tuhle serii zafixovanou jako oddechovy pribeh o mladych lidech, kteri zkratka nevedi, co od zivota chteji. Ale pomysleni na to, ze uz jim je vic jak ctyricet mi k tehle knize zkratka nesedi.
Kazdopadne mi kniha mnoho dala, prestoze nekolikrat jsem si rikala, jestli ma vubec cenu to docitat. Nakonec ale spis zvitezila zvedavost :)

30.06.2020 3 z 5