Romish Romish komentáře u knih

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Autorka dokázala že ne u každé série je druhý díl zbytečný. Prvních pár stran sem si říkala že to nebude nic moc, ale pak to nabralo jiný směr a konečně sem se dočkala Rhyse v pravém světle (tak trochu Haj*lík ale se zlatým srdcem) a Tamlina takového jakého sem ho brala od poloviny prvního dílu. Nové postavy super nechyběl humor ani nečekané zvraty a ten konec ? Dechberoucí !! Dokonce mě to donutilo si koupit poslední díl v originále a to sem udělala podruhé v životě. Celá série je perfektně propracovaná. Klobouk dolů před autorkou a jen tak dál. 3 díl by měl podle vydavatelství vyjít v češtině koncem tohoto a nebo začátkem příštího roku.

09.06.2017 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Kniha určitě nezklamala :) Příběh Reeda a Elly mi možná přišel o něco zábavnější protože Ella byla taková od rány a nemazlila se s nikým ale i tak jsem spokojená. Příběh Gida a Sav mohl být delší ale nevadí. Na Easta sem se těšila a pohled do jeho mysli stál za to. Poslední díl jsem si přečetla v originále a stejně sem si ho objednala i v češtině, rozhodně něco co nesmí chybět v knihovně :)

07.08.2018