rimar rimar komentáře u knih

S čím kdo schází S čím kdo schází Alex Drescher

Od predchozi knihy jednoznacne posun. Pribehy jsou slozitejsi ctivejsi a je videt ze autor zraje. Rozhodne jde svou cestou a jde mu to.

20.05.2017 5 z 5

Tovaryš Tovaryš Alex Drescher

Moje prvni kniha od tohoto autora a velmi jsem se bavil. Rozhodne velmi zajimava kombinace techniky a magie kniha ma spad jsou tam dobre hlasky a celkove ve mne zanechala dobry dojem.

20.05.2017 5 z 5

Sex, drogy & cyb'n'roll Sex, drogy & cyb'n'roll Petr Heteša

Tak za mne rozhodne nejlepsi kniha od Hetesi co jsem cetl. Rozhodne bych netvrdil ze je to opsane Stroncium od Kulhanka. Spolecne maji jen ze se dej odehrava v jednom velikem meste a tim teda pro mne veskera podoba konci. Ano dej neni konplikovany jede hezky po jedne linii a dobre to odsejpa. Zaver mohl byt vice komplikovany prekvapivy ale neni a nijak to nevadi proste nevybocuje z celeho pribehu.

04.04.2017 5 z 5

Útěk z Arestonu Útěk z Arestonu Josef Pecinovský

Rozhodne se tesim na treti dil. Jednicka to velmi slibne rozjela a dvojka jede v nemene sviznem tempu. Moc se mi libi jak vykresluje ze se spolecnost neustale vyviji a zdokonaluje se ve vyrobe ruznych veci. Doufam jen ze trojka odpovi na vsechny otazky ktere tu vyvstavaji.

03.04.2017 5 z 5

Okovy války Okovy války Larry Correia

Tato serie mne bavila mene nez Lovci monster. Tenhle dil mne chytil az tak od pulky to se paradne rozjel a urcite stoji za to si ho precist, ale na plny pocet to urcire u mne nema.

22.02.2017 4 z 5