replix replix komentáře u knih

Jméno větru Jméno větru Patrick Rothfuss

Po dlouhé době po přečtení jsem se podíval na komentáře zdejších čtenářů. Po pravdě řečeno, jsem trošku zděšen. Kniha nemá spád, nemá zajímavý svět, nemá ani pořádný příběh. V dnešní době přiblblých young adult pro náctileté je to možná něco neokoukaného, ale kvalitativně je to vážně hluboko pod průměrem fantasy. Přečetl jsem i druhý díl, doufajíc, že se začne něco dít a že se konečně dostaví i příběh, ale nestalo se. Slaboučké a ve srovnání s desítkami fantasy, co jsem četl je to neskutečně plytký brak. K tomuhle se opravdu nikdy nevrátím a rozhodně nikomu nemohu doporučit. Za doporučení tohodle bych pravděpodobně přišel o pár přátel.

23.08.2019 2 z 5

O čem sním, když náhodou spím O čem sním, když náhodou spím Andrej Babiš

Reklamní kampaň, kterou nemusí Andy přiznávat do peněz za politickou kampaň. Je to laciné, trapné a jistojistě se to zalíbí té správné cílové skupině. Jedná se vlastně o takovou přiblblou brožuru napsanou jakoby Andrejem Babišem (bez chyb a slovenských slov?). Snůška žvástů o tom, jak se několikrát přistižený podvodníček z ničeho nic ocitl v politice, kterou bude přece dělat jinak a poctivě (viz výše, několikrát přistižený podvodníček) smíchaná s vizionářským snem o budoucnosti ala Isaac Asimov střižený Elonem Muskem. Kniha je zadarmo, ale i zadarmo je drahá.

30.07.2017 odpad!