radovan0878 radovan0878 komentáře u knih

Vnútorné príčiny chorôb Vnútorné príčiny chorôb Valerij Vladimirovič Sineľnikov

autor popisuje jednotlivé choroby a ich príčiny. keď vás trápi ekzém, nájdete príčinu a podobne. takže ako celok je to skôr taká príručka

21.08.2018 4 z 5

Dohoda s nemocí (kniha první) Dohoda s nemocí (kniha první) Valerij Vladimirovič Sineľnikov

jasné a výstižné. choroby pochádzajú z nášho vnútra (samozrejme sú aj výnimky + karmické javy). no musíme sa modliť za odstránenie a dekodovanie hnevu, zlosti, urazenia, pýchy atď. a až potom liečiť zároveň aj fyzické veci

21.08.2018 4 z 5

Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Neale Donald Walsch

Moja prvá kniha spojená s duchovnom a spiritualitou. Výborné jasné odpovede a naozaj je to tak

20.08.2018 5 z 5

Paměti a úvahy Paměti a úvahy Lubomír Štrougal

Mne sa kniha páčilo aj z toho dôvodu, že skutočne človek videl, že palica má dva konce. Starý komunista, nenávidený aj milovaný, no vďaka tejto knihe aj mladí vidia, že za komunistov niečo fungovalo a niečo nie. Povedzme si úprimne, tá doba mala svoje čaro a keby pár vecí ostalo, ako bolo, tak sme niekde inde. Citujem "naše hrubé zahraniční zadlužení (státu, bank i podniků), které za celé Československo koncem roku 1989 dosáhlo 7,9 miliard USD, tj. asi 500 USD (7500 Kčs) na obyvatele, rychle v dobách kapitalistického postkomunismu a jen za ČR vzrostlo do konce roku 2007 na 1,3 bilionu Kč, tedy asi na 6600 USD na obyvatele (více než 13krát)."

20.08.2018 4 z 5