Raddeeqq Raddeeqq komentáře u knih

Co je nového v biologii Co je nového v biologii Anton Markoš

nuda...bohužel

17.11.2023 odpad!

Lovci dinosaurů: O rivalitě vědců a objevování prehistorického světa Lovci dinosaurů: O rivalitě vědců a objevování prehistorického světa Deborah Cadbury

Zajímavá kniha o ještě zajímavější historii paleontologie. Doslova o soubojích na vědeckém poli, které stálo pouze a jenom na náhodě objevů a následné interpretaci nálezu.
Osobně považuji knihu vhodnou jak pro zájemce o paleontologii, tak i o historii vědy obecně.

17.04.2022 5 z 5

Akira 1 Akira 1 Katsuhiro Otomo

Ačkoliv znám pojem AKIRA především jako výborný animovaný film, tak komiks z něhož snímek čerpal mě totálně dostal!!

16.06.2021 5 z 5

Archeologie Archeologie Jane McIntosh

spíše popularizační, základní přehled pro laiky...

03.03.2021 5 z 5

Archeologie: Nejvýznamnější naleziště a kulturní poklady světa Archeologie: Nejvýznamnější naleziště a kulturní poklady světa Aedeen Cremin

Spíše přehled o archeologii v širších kontextech, za mě ale jinak skvělá publikace!

20.02.2021 5 z 5

Co je nového v počítačových hrách Co je nového v počítačových hrách Helena Bendová

Knížka spíše pro teoretiky mediálních kultur, než pro samotné hráče her. Jinak super!!!

20.12.2020 5 z 5

Největší show pod Sluncem Největší show pod Sluncem Richard Dawkins

Skvěle vysvětlené pojmy z oblasti evoluční biologie!! Rozhodně stojí za pozornost!

24.11.2020 5 z 5

Záhadám vstříc Záhadám vstříc Richard Dawkins

Knížka je super. Zvláště mě těší že autor ze sebe nedělá kdovíjakou lacinou celebritu která má za každou životní událostí tisíce superlativů...

13.09.2020 odpad!

Imagika I. Imagika I. Clive Barker

Otázkou zůstává co na to Hapexamendios?

22.04.2020 5 z 5

Co je nového v estetice Co je nového v estetice Tereza Hadravová

Kniha určena pro zájemce z řad estetiky, umění či příbuzných oborů. Běžného čtenáře bez znalostí k problematice to bude čekání na Godota :)

02.04.2020 5 z 5

Psychomagie Psychomagie Alejandro Jodorowsky

Nic pro materialisty a skeptiky....

29.03.2020 5 z 5