Purple7 Purple7 komentáře u knih

Tato kniha mě úplně nabádá a přímo nutí k rereadingu celé ságy. Nostalgie jako blázen!

29.06.2018 5 z 5

Hostina ledu & ohně: Oficiální kuchařka Game of Thrones Hostina ledu & ohně: Oficiální kuchařka Game of Thrones Chelsea Monroe-Cassel

Jo, tomu říkám zaujetí GoT. Recept z chřestýše nebo z kobylek? Konečně nekonvenční kuchařka! V nejbližší době budu muset něco zkusit. I když se nechystám vařit nad ohněm a žádnou kožešinu či paroží doma nemáme. ;)

10.06.2018 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Z celé trilogie mi nejvíc sedl první díl, ten měl nápad. Zbylé dva už mi tak skvělé nepřišly. Nenudila jsem se, akce byla, ale že by mě to táhlo číst dál a dál? Tak to se nekonalo. Jsem asi nějaká přesycená, nedávno jsem přečetla 3 díly Rudé královny a přijde mi to už všechno na jedno brdo. Pořád jsem čekala, že milostný trojúhelník nakonec skončí jinak, závěr byl takový až moc jednoduchý a vlastně i nelogický. Za mě průměrný děj, hvězdu navíc dávám za nádhernou obálku.

17.04.2018 4 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett