prestiggio prestiggio komentáře u knih

Hra věží Hra věží Daniel O´Malley

prvu polovicu som horko tazko precitala, od druhej som sa nevedela odtrhnut. klasicka fantasmagoria, pre mna velmi podobna X-menom. Ocenujem absenciu romantiky a sexu. Kazdopadne som rada ze som tu prvu cast zvladla a docitala do konca.

14.06.2016 4 z 5

Hlbšie ako mŕtvi Hlbšie ako mŕtvi Tami Hoag

Zozaciatku som mala problem sa zacitat. Neskor to uz islo dobre. Celkovo hodnotim ako priemernu kriminalku. Nie extratrieda ale da sa citat.

19.01.2016 3 z 5

Ako chutí voda Ako chutí voda Adriana Krištofíková

Celkom prijemne prekvapila, ale aj tak by som ju zaradila medzi nenarocne citanie. Ocakavala som ze dej sa bude tocit hlavne okolo bohatej Marianny, ale myslim ze hlavnou postavou bola Renata. Sceny z minulosti, pisane kurzivou mi trochu vadili.

08.01.2016 4 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

No nic moc, ale bola to moja prva knizka od tejto autorky. Ale niekedy v buducnosti si precitam aj nieco ine od nej.

24.12.2015 3 z 5

Dojemná píseň Dojemná píseň Virginia Cleo Andrews

Druha cast serie sa mi citala velmi dobre. Tesim sa na dalsie pokracovanie. Pribeh je napinavy no obavam sa ze nez sa dopracujem k cielu bude mi pripominat mexicku telenovelu.

01.11.2015 5 z 5

Tklivá melodie Tklivá melodie Virginia Cleo Andrews

Knihu som zacala uz davnejsie citat ale nejako ma nezaujala. Teraz som sa k nej vratila a doslova zhltla. Od tejto autorky som uz precitala jednu seriu. A mam pocit ze toto bolo to iste len v modrom. Rodinne tajomstva, lzi, hriechy, pretvarka. Napriek tomu ze hlavnou hrdinkou je dievca v puberte, pribeh je zaujimavy aj pre starsich. Neviem sa dockat dalsich pokracovani, pretoze ma velmi zaujimaju dovody spravania vsetkych postav.

30.10.2015 5 z 5

Stopy dymu Stopy dymu Rebecca Cantrell

jedna z najhorsich knih co som kedy precitala. Trvalo mi takmer tyzden kym som ju zdolala. Knihu by som rozdelila na tri casti, prve dve nudne az strach, potom sa to konecne rozbehlo, a zrazu koniec. A aj ten bol o nicom.

04.09.2015 1 z 5

Vládce stínů Vládce stínů Cody McFadyen

Skvela kniha, uplne ma pohltila. Dobre napisane, zazivne citanie. Dej bol napinavy a brutalny tak akurat (kto raz precita Kosinskeho Pomalovane vtaca, nic mu uz nie je dost brutalne) Niekde v polovici som aj mala tusenie kto je vrah ale potom ma autor sikovne zmiatol.

13.06.2015 5 z 5