Perla Perla komentáře u knih

Amulet zo Samarkandu Amulet zo Samarkandu Jonathan Stroud

Veľmi dobrá kniha, má zaujímavý dej a vôbec som nečakala, že sa takto skončí.
Obdivujem Nathanielovu odhodlanosť pomstiť sa aj keď to bolo strašne nebezpečné. Páčia sa mi aj Bartimaeove vtipné poznámky a jeho vynaliezavosť a prefíkanosť.

06.03.2014 4 z 5

Zaklínač drakov Zaklínač drakov Alison Goodman

Fakt super kniha, hlavne ten záver- keď som sa doň začítala, nemohla som prestať.

02.03.2014 5 z 5

V Kordillerách V Kordillerách Karel May

Je to oveľa napínavejšie, ako prvý diel.

23.02.2014 4 z 5

61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsíc 61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsíc Lee Child

Prvá kniha je podľa mňa dosť nudná. Iba tie posledné dva kapitoly boli celkom zaujímavé.
Druhá kniha je celkom fajn. Tretia ma tiež trochu nudí a k taj poslednej som sa ešte nedostala.

13.01.2014 3 z 5

Princezná v pokušení Princezná v pokušení Meg Cabot

No... Tento diel ma takmer od úplného začiatku držal v napätí. Nečakala som, že sa skončí tak, ako sa skončil. Vážne to Michaelovi a Mii prajem a je mi ľúto toho, čo sa stalo.

06.12.2013 5 z 5

Old Surehand II Old Surehand II Karel May

No... podľa mňa je celkom dobrá. Nie je síce taký dobrá ako iné knihy, čo napísal ale aj táto je dobrá.

30.11.2013

Harka Harka Liselotte Welskopf-Henrich (p)

Táto kniha sa mi páči a teším sa na čítanie ďalších dielov.

10.11.2013 5 z 5

Vinnetou III Vinnetou III Karel May

Veľmi som si obľúbila Winnetoua. A keď Santer ukradol jeho závet nevládala som ani čítať a po tvári mi stekali slzy. Aj teraz, keď si spomeniem na Winnetouovu smrť veľmi ma to rozžiali. Karel May napísal z môjho pohľadu skvelé knihy a veľmi rada ich čítam.

10.10.2013 5 z 5