Pasko Pasko komentáře u knih

Anjel v podsvetí Anjel v podsvetí Juraj Červenák

Stále viac a viac priestoru dostáva Jaroš, a stáva sa minimálne rovnocenne dôležitou postavou ako Stein, či Barbarič. A popravde, bol by som sklamaný, ak by v ďalšej knihe už nevystupoval.
A, ak by v súčasnosti nebola pandémia, tak myslím, že vďaka tejto knihe by pribudlo veľa návštevníkov Plzňa, ktorí by sa vypytovali na podzemné chodby.

08.01.2021 4 z 5

Pochovaní zaživa Pochovaní zaživa Dominik Dán

Opäť ďalšia dobre čítajúca sa dánovka.
Jedna vec mi ale trochu vadila, keď pri návšteve u dlhoročnej susedy Márii, ktorá sa odsťahovala ani nie pred rokom, sa Hanzela pýtala na deti, manželku, kde boli na dovolenke, atď. Dej tejto knihy je z roku 2009, Hanzelovi zomrela žena v roku 2003.

03.11.2020 4 z 5

Les prízrakov Les prízrakov Juraj Červenák

V porovnaní s predchádzajúcou knihou v sérii (Barbaričov príbeh) lepšia. Ale možno len preto, že Stein s Jarošom sú proste spolu zaujímavejšími postavami.
Od polovice knihy veľmi čitateľná, ťažko ju bolo dať z rúk.

16.03.2020 4 z 5

Železný polmesiac Železný polmesiac Juraj Červenák

Kniha nesklamala... ale vadilo mi priveľa gramatických chýb, čo zhoršovalo celkový dojem z knihy.

18.06.2015 4 z 5

Jednou nohou v hrobe Jednou nohou v hrobe Dominik Dán

Typická kniha od Dána prečítaná na jeden dúšok. Ale taký priemer od neho, ktorý nesklamal. Niektoré časti knihy mi prišli ako nedotiahnuté do konca...akoby mal snahu rýchlo dopísať knihu bez detailov.

13.02.2015 4 z 5

Strážcové Varadínu Strážcové Varadínu Juraj Červenák

Pre mňa to bolo veľmi dobré, plynulé čítanie ... vždy som sa tešil na pokračovanie. No, občas mi to prišlo, že autor mal veľkú túžbu vždy niečo nové silene napísať, aby dej stále gradoval. Ale, to je len môj osobný postreh.
Už sa teším na ďalšiu knihu v sérií.

18.11.2014 4 z 5

Snehuliak Snehuliak Jo Nesbø

Dobre čítajúca sa kniha. Ak by som mal porovnať s najlepšími knihami od Dominika Dána, tak mierne slabšie pre mňa. Ale kniha zaujímavá, pre mňa TOP v knihe - hlavná postava.

20.10.2014 4 z 5