originál originál komentáře u knih

Velká domácí kuchařka Velká domácí kuchařka Ladislav Nodl

užitečná kniha, jen mi tam asi dva základní recepty chyběly, myslím že žemlovka je jeden z nich

28.01.2019 4 z 5

Únos / Odvaha uvěřit / Jacquot a anděl / Marley Únos / Odvaha uvěřit / Jacquot a anděl / Marley Nicholas Sparks

Z této knihy jsem si vybrala poslední román Marley a četla jsem ji vždy v čtenářské kavárně při šálku horké čokolády. Minule jsem ji nemohla najít a tak jsem se na ni ptala a dozvěděla jsem se, že patřila mezi vyřazené knihy a kdokoliv si ji mohl půjčit, nebo odnést domů. Lituji, že jsem se dřív nezeptala na její půjčení, snad se mi podaří ji někdy dočíst i když byla chvílemi smutná a některá líčení byla v knize popsána až příliš (nechutně) detailně, kniha se mi velice líbila a ráda bych ji dočetla do konce.

23.01.2017 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Pěkná, smutná kniha, ale není nad to se přiučit německy :) du saumensch. Nejvíc mě dostala příhoda s letadlem :( ale asi se k této knize ještě jednou vrátím. Dřív jsem viděla film a podle toho jsem se rozhodla, že si přečtu knihu.

06.11.2016 4 z 5

Šelmy hledají domov Šelmy hledají domov Vladimír Pazourek

Nádherná knížka, která vypráví o zvířátkách a přírodě. Skvělé na odpočinutí. Připomíná mi to prázdniny u babičky kde jsem tuto knížku našla a poprvé četla. :-)

24.08.2015 5 z 5

Piktogramy Piktogramy Michal Čagánek

Po přečtení se člověk zamyslí nad životem. Příběh je napsán lehce a hladce jako by jste ho psali sami a tak se skvěle čte. K téhle krátké knížečce se rádi vrátíte nejen kvůli vtipným příhodám.

21.08.2015 4 z 5

Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně Dick Francis (p)

Génius zámků - umím si to představit i jako film :-) Nezkrotní koně - pěkné

21.08.2015 4 z 5

Dračí kniha Dračí kniha Matthew Skelton

Velmi zvláštní kniha, vím že se mi líbila, ale musím si ji přečíst znova, už si skoro nepamatuji o čem to bylo.

09.02.2014 3 z 5