Nuny Nuny komentáře u knih

Kouzlo kuchyně Čech a Moravy aneb dědictví našich babiček Kouzlo kuchyně Čech a Moravy aneb dědictví našich babiček Roman Vaněk

Kuchařka je moc hezky udělaná a má moc pěkné fotky. Recepty mě velmi zaujali, už jen pro to, že některé vůbec nedělám. Základ jsou poctivé suroviny a pak už jde všechno samo ;).

14.08.2013 5 z 5

Saláty a pomazánky Saláty a pomazánky Šárka Vaiglová

Kniha je moc pěkně udělaná. Na cokoliv máte chuť, to tu najdete příjemně zkombinované. Inspirace tu lze načerpat mnoho a recepty nejsou složité, což potěší každého, kdo chce ušetřit čas.

14.08.2013 4 z 5

Ottova Kuchařka velká hrníčková Ottova Kuchařka velká hrníčková Jaroslav Vašák

Kuchařka je velmi povedená. Najdete tu snad vše, na co si vzpomenete. Postupy jsou jednoduché a s hrníčkem si krásně vystačíte ;)

14.08.2013 4 z 5

Tradiční česká kuchyně Tradiční česká kuchyně Viktor Faktor

Nejkrásnější kuchařka kterou jsem kdy četla. V mé sbírce je rozhodně na prvním místě.
Jsou v ní recepty, které typicky vystihují českou kuchyni, už jak to dělali naši dávní předkové. Nikde se nic nenahrazuje, nepoužívají se žádné moderní postupy a vše je popsáno tak, že to zvládne každý, kdo opravdu chce. Kniha je krásně ilustrovaná a doplněná příjemnými komentáři s historie.
Za mou osobu mohu jen chválit.

14.08.2013 5 z 5

Centrum Centrum David Shobin

Kniha je velmi čtivá. Zaujala mě svým nápadem a zpracováním. Obsah je nápaditý a nutí Vás číst, což umí jen dobré knihy. Jak píše Ellis, konec je překvapivý...

13.08.2013 4 z 5

Vánoce v Aspenu Vánoce v Aspenu Carol Higgins Clark

Mně se kniha moc líbila. Příběh u kterého nemusíte nijak zvlášť přemýšlet, vše se samo naservíruje a vy jen s pokyvováním hlavy souhlasíte. Ano tak se to dalo čekat... Ano tohle jsem si přesně myslela. Přesto je dílo pěkně a lehce napsané a dávám pět hvězdiček, protože si to zaslouží.

13.08.2013 5 z 5