Niky1981 Niky1981 komentáře u knih

Aliance Aliance Veronica Roth

Muže obsahovat spoilery!

Budu hodnotit celou trilogii

No ke knize jsem se dostala,až po zhlédnutí filmu který mě nadchnul.Tak jsem se rozhodla,že si přečtu všechny díly knihy, film je fajn,ale milovnici knížek my dají za pravdu,že v knížce se daleko líp popíše pocity hlavních postav a co se jim zrovna v dané chvíli honí hlavou proč zrovna udělali to či ono gesto.

Kniha Divergence mě naprosto uchvátila nedokazala jsem se od knížky odtrhnout a četla jsem skoro nostop a to samé u Rezistence,oproti tomu Aliance no jelikož jsem už věděla ne spíš tušila jak to dopadne tak jsem jí ani čist nechtěla,ale samozřejmě mi to nedalo!! Taky jsem měla hodně problém stím že chvilku vyklada Tobias a chvili Tris taky jsem se musela vracet abych si uvědomila kdo vypráví,ale jak bylo psane bylo to takhle třeba no a konec já si myslím,že to k téhle knížce patří!!!!! jelikož už jsem tušila tak jsem se na to mohla připravit nervově,ale i tak slzička ukápla a né jedna!!!

Každopádně celkově jsou to naprosto užasné knížky a já jsem z nich nadšena!!! A kdo má tento styl rád at si knížky určitě přečte!!

Včera jsem dočetla Alianci a dneska se znovu pustím do prvního a druhého dílu, ale třetí si domyslím podle sebe a udělám si v mysli svuj Happy end :D

Akorát ještě jedna věc mě štvala jak se změnila postava Čtyřky v povaze!!!! V prvním díle byl prostě NĚKDO byl instruktor a měl respekt byl to prostě chlap,ale ke konci ho autorka moc zženštila já chápu je to 18-letý kluk nemuže být dokonalý ale prostě v první knížce byl nejlěpšíííííííí neumím to tak popsat,ale určitě mě chápete, někdo psal,že byl v Trisině stínu a je to tak ale zas na druhou stranu nebyl z kamene :D
Nevim kde se dávají hvězdičky,ale za mě plný počet bodu!!!!!!

29.10.2014 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Já jsem asi divná,ale ja to opravdu čtu znova :D

Já prostě tuhletu trilogii MILUJI!!!!!!! Miluji začíst se do knížky a ponořit se do příběhu Tris a čtyřky.
Jen škoda,že to nemá více stránek!!!!! :(

30.10.2014 5 z 5

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Tak já jelikož nejsem náročný čtenář a jsem romantička mě se celá serie líbila a to tak,že jsem ráno začla číst a večer jsem měla každy díl přečtený.Takže jeden den jeden díl. Akorát jsem čekala jiný konec pořád jsem do poslední stranky doufala a proto jsem si vymyslela svuj štastný konec a jsem spokojena a mé srdičko není smutné. Moc jsem ten poslední díl oplakala Pišete tady,že tam měl byt dodan epilog co se stalo s Darinou za 20 let no jak by to mohlo skončit,to jak byla popsána láska mezi nimi taková navěky až za hrob no nevím pokud něco takového zažila,že si najde jiného kluka a bude žít dál já bych měla pocit že jsem Phoenixe zradila na druhou stranu chápu,že je mladá a nemohla by zustat do konce života sama ale taková láska jakou měli mezi sebou je jen jedna :D a proto jsem si vymyslela ten štastný konec a je to chapu,že v životě taky všechno nekončí jen Hapy endem

01.08.2015 5 z 5