NicoShepard NicoShepard komentáře u knih

Moderní beton Moderní beton Mario Collepardi

Velmi dobrá kniha jako učivo. Styl psaní je v některých částech zmatečné.

13.08.2020 4 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Nicholas Adams (p)

Příběh je zajímavý a drží čtenáře u knihy. Bohužel konec je urychlený a ztrácí to tedy své tempo. Jinak moc příjemné čtení na cestu vlakem.

02.04.2020 4 z 5

Údolí včel Údolí včel Vladimír Körner

Z počátku jsem byl na pochybách kvůli stylu psaní. Příběh se na začátku zdá nezajímavý, to však s dalšími stránkami není tak pravda. Příběh je zajímavý, ale mínusy dávám za styl psaní.

25.03.2020 3 z 5

Ilustrovaná encyklopedie evropské přírody Ilustrovaná encyklopedie evropské přírody Michael Chinery

Přehledné a krásné ilustrace.

16.03.2020 5 z 5

Velká obrazová encyklopedie Dinosauři Velká obrazová encyklopedie Dinosauři David Burnie

Knihu jsem dostal jako dítě. Přečetl jsem si ji až po letech později. Krasná ilustrace a text je jasný.

16.03.2020 5 z 5

Vladař Vladař Niccolò Machiavelli

Skvěle se čte a chcete další a další kapitolu. Kniha obsahuje i poznámky, aby se čtenář necítil ztracený v záplavě jmen osob a míst. Úžasně popisuje tehdejší svět.

30.01.2020

Návody pro laboratoře z anorganické chemie Návody pro laboratoře z anorganické chemie Dagmar Sýkorová

Nutnost pro všechny začínající studenty VŠCHT. Hezky přehledné, a vazba knihy velmi příjemná do ruky a pro přepravování v batohu či tašce.

27.01.2020 4 z 5