Nerolinka Nerolinka komentáře u knih

Dora a medvěd Dora a medvěd Helena Šmahelová

Četla jsem ji jako malá a do ted na ni vzpomínám s ůsměvem na tváři. :)

23.03.2015 5 z 5

Biggles v zemi Mauglího Biggles v zemi Mauglího William Earl Johns

Toho, koho zajímá jaký byl Biggles jako dítě tato kniha rozhodně potěší. Příběhy jsou čtivé a nabyté dobrodružstvím. Upřímě se ale už nedivím Bigglesově povaze, když musel vyrůstat v takovém nebezepčném prostředí. :D

18.03.2015 5 z 5

Souboj s osudem Souboj s osudem Václav Robert Bozděch

Kniha, která chytne za srdce nejednoho čtenáře. Určitě knihu, doporučuji protože síla s jakou letci snášeli bolest stojí za to ocenit.

15.03.2015 5 z 5

Biggles brání poušť Biggles brání poušť William Earl Johns

Další úžasná Bigglesovka plná letadel a písku, který se vám dostane až pod košili. Budete tajit dech při představě toho horkého slunce a neochvějných letců, kteří si to nebojí rozdat z po zuby ozbrojeným nepřítelem. Rozhodně doporučuji. :D

12.03.2015 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Zajimávé. To je první slovo, které mě napadlo po dočtění této knihy. Člověk je vtáhnut do mrazivého prostředí ze kterého není úniku. Trochu mě sice zklamalo pár aspektů nicméně si myslím, že stojí za to si tuto knihu přečíst. Knížka je čtivá a za chvilku přečtená. Doporučuji všem Murakamiho fanouškům.

12.03.2015 4 z 5

Lituji, minuli jsme přistávací dráhu Lituji, minuli jsme přistávací dráhu Antje Blinda

Úplně boží kniha plná legračních příběhů četných pasažérů leteckého provozu. U knihy jsem se smála tak hlasitě až se na mě lidi otáčeli z otazníkem v očích. Rozhodně doporučuji.

11.03.2015 4 z 5

Zajatec Londýna - Pohled na Angličany francouzskýma očima Zajatec Londýna - Pohled na Angličany francouzskýma očima Régis Franc

Kniha nic moc. Autor skáče mezi jednotlivými ději a čtenář se díky tomu ztráci v kontinuitě příběhu. Byly tam i části, u kterých jsem nezavzně vyprskla smíchy, ale jinak je tato kniha velkým zklamaním.

08.03.2015 2 z 5

Biggles a modré nebezpečí Biggles a modré nebezpečí William Earl Johns

Tohle je můj nejoblibenější díl ze všech :DD

08.03.2015 5 z 5

Biggles v Africe Biggles v Africe William Earl Johns

Biggles mě nikdy nepřestal bavit rozhodně všem doporučuji.

08.03.2015 5 z 5