Biggles brání poušť

Biggles brání poušť https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28679/biggles-brani-poust-28679.jpg 4 26 3

Biggles série

Do žhnoucího písku africké pouště se přesouvá Bigglesova letka s posláním zničit německou leteckou jednotku, která ohrožuje britské letouny. Příběh se odehrává za 2. světové války.

Literatura světová Dobrodružné Válečné
Vydáno: , Toužimský & Moravec

Biggles Sweeps the Desert , 1942

Sandik
17.10.2017 4 z 5

Autorova schopnost zpracovat podobná témata vždycky alespoň trochu jinak a nově než minule je v podstatě neuvěřitelná. Samozřejmě se občas nevyhne opakování týchž postupů nebo recyklování týchž nápadů. I v knize "Biggles brání poušť" se lze s obojím setkat ale obojí se zde odehrává v míře více než přijatelné... Celkový dojem: 70%

JAnD
19.05.2017 4 z 5

Člověk by řekl, že už musí mít naši hrdinové s pouští nějakou tu zkušenost. Ale přesto se chvílemi chovají, jako by zde byli poprvé. Příběh jako obvykle plný zvratů a čte se jedním dechem.

Nerolinka
12.03.2015 5 z 5

Další úžasná Bigglesovka plná letadel a písku, který se vám dostane až pod košili. Budete tajit dech při představě toho horkého slunce a neochvějných letců, kteří si to nebojí rozdat z po zuby ozbrojeným nepřítelem. Rozhodně doporučuji. :D