nelac nelac komentáře u knih

Slavní koně Slavní koně Zdeněk Mahler

V dětství jsem knihu četla několikrát a ani nyní to nebylo naposled. Úžasné ilustrace a příběhy, které zapadají do historických událostí. Určitě je to kniha nejen pro děti.

10.10.2018 5 z 5

Černý sokol Černý sokol Vitalij Valentinovič Bianki

Čtyři povídky - zvíře versus lovec. Poutavé příběhy z divoké přírody, nudit se nebudete.

01.09.2014 4 z 5

Král šedých medvědů Král šedých medvědů James Oliver Curwood

Nádherný a velmi napínavý příběh odehrávající se ve Skalistých horách. Četla jsem tuto knihu již 2x a určitě se k ní znovu vrátím.

29.06.2014 5 z 5

Život plný koní Život plný koní Petr Feldstein

Kniha pro zasvěcené do dostihů, kdo neholduje dostihům, bude se chvílemi trošku nudit. Životopis Františka Vítka, spousta příběhů o jeho svěřencích a lidech kolem koní. Určitě skvělá kniha pro dostihové nadšence vyššího věku, kteří pamatují tuto dobu.

29.06.2014 4 z 5

Červený a černý Červený a černý Stendhal (p)

Krásný příběh, kniha se moc pěkně čte. Stručný obsah této knihy, který jsem se učila ve škole, určitě nevystihuje tento nádherný příběh. Určitě se nespokojte s výtahem, který najdete na internetu nebo v učebnicích a knihu si přečtěte.

16.03.2014 5 z 5

Biokuchařka Hanky Zemanové Biokuchařka Hanky Zemanové Hana Zemanová

Výborná kniha se skvělými recepty. U každého receptu jsou fotografie a obměny pro zpestření. Mnoho receptů jsem vyzkoušela a mohu jen pozitivně hodnotit.

22.05.2013 5 z 5