Nagisaaa Nagisaaa komentáře u knih

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

Musím říct, že tato kniha nebyla vůbec špatná. Ze začátku se toho sice moc nedělo ale od poloviny knihy se to rozjelo až dokonce do velmi krvavých závěrů a částečně to bylo i brutální.. ovšem to na tom bylo prostě.. super! Sice to na mě bylo krvavé, ale v tu chvíli jsem se nejvíce zaměřovala na to napětí které tam každým slovem stoupalo. Za mě 5 hvězd, příběh byl krásně zakončený, žádný otevřený konec který by čtenáře úplně rozhodil. Dechberoucí!

20.06.2023 5 z 5

Opačno Opačno Hannah Mathewson

Naprosto perfektní kniha. Děj úžasný, svět úžasný, začetla jsem se do toho ve škole a to i při hodinách. Moc mě mrzelo že jsem to dočetla - přeju si aby to bylo prostě N E K O N E Č N Ý :D. Tahle kniha je prostě wow. 5 hvězdiček protože proč ne. Tato kniha si zaslouží snad 10 hvězdiček pokud by to šlo. Ovšem. Přála bych si aby mělo Opačno pokračovaní. Ilsa přece nemůže Eliota nechat pykat za něco co nebyla uplně tak jeho vina :(. Mělo by se to dokončit, rozšířit, kdy se Ilsa a Eliot znovu uvidí a Gedeon se dozví úplnou pravdu.. připadalo mi, že se v závěru knihy na chuděru Eliota uplně zapomnělo. Mám postavu Ilsy a Eliota velmi ráda.

16.06.2023 5 z 5