Ms.Iris Ms.Iris komentáře u knih

Dotyk túžby Dotyk túžby Emily D. Beňová (p)

Nadšená som. Kniha pútavá, čítala sa priam sama. Najde v nej čitatel všetko, s čím sa mladý človek v živote stretáva, od priateľstva, lásky, cez chuť erotiky až po charakterove špinavosti.
Je jedno či si bohaty ako postavy v knihe, alebo nie, no stále si len človek s citmi a pocitmi a o tom to je ;-)

07.11.2019 5 z 5

Vlčia hora Vlčia hora Ivana Ondriová

Kniha ma zaujala hneď od začiatku. Napínavá, pútavá... čítala sa ľahko a určite nenudila.

02.11.2019 4 z 5

Prázdniny u starých rodičov Prázdniny u starých rodičov Josef Švarc

Pekne ilustrovana knižka ;-)

02.10.2019 5 z 5

Už nemám záujem Už nemám záujem Katarína Ondrejková

Pútavý dej, realne vyobrazenie života a pováh mladých ľudí. Zaujímavé zápletky, predvídavý koniec, no nenabrala som pocit nudy pri čítaní. Cítila som sa velmi rychlo vcucnutá do deja, ako keby sa to dialo mojim známym. Nič prehnané, nič silené, ale vzťahová pravda, ako to v skutočnosti chodí medzi kamarátkami, priateľmi, dobrými či zákernými..

28.09.2019 4 z 5

Noci s cudzincom Noci s cudzincom Mirka Manáková

Nebolo to vcelku zlé, ale ani ma to príliš neohúrilo. Dej bol pútavý aj svižný. Len ma štvali postavy, ktoré mali až prehnané správanie a celé to pôsobilo pritiahnuté za vlasy.

27.09.2019 3 z 5

Môj macík Môj macík Zinaida Jevgeňjevna Alexandrova

Jedna z najmilších knižiek môjho detstva... a teraz túto leporelo-knižočku čítam spolu so synčekom.

16.08.2019 4 z 5

Lokomotíva Lokomotíva neznámý - neuveden

Pekne spracovaná, na začiatku dlhá krásna basnička, potom úlohy a cvičenia, milé a jednoduché = syn (3,5r. bol z nej nadšený)

29.07.2019 5 z 5

Uväznená Uväznená Evelin Cabániková

Príbeh sa číta ľahko. Páčil sa mi štýl písania. Nič náročné, no ani nič chabé. Dej zaujímavý, núti čítať bez prestávky, zauzluje sa to stránkou za stránkou, až to vyvrcholí. Potom príde normálne čítanie, vyrozprávanie sa, kde len čakáte na koniec príbehu. Tak či tak, skvelá kniha.

20.07.2019 4 z 5

Nevidím zlo Nevidím zlo Kristína Ježovičová

Zlo má vždy konkrétnu tvár .... veruže tak.

19.07.2019 3 z 5

Žiješ iba dvakrát Žiješ iba dvakrát Dominik Dán

Tento svet je tak skazený...

06.06.2019 4 z 5

Piatok dvanásteho Piatok dvanásteho Alica Činčárová

Zaujímavo premyslený román, ktory človeku zostane v hlave dlhšie, a bude nad ním a jednotlivými postavami premýšľať aj po dočítaní...dej písaný veľmi pútavo..

28.05.2019 5 z 5

Zabi tú mrchu Zabi tú mrchu Dana Hlavatá

Zvláštna kniha....keď ju neprečítate, o nič neprídete.

18.05.2019 1 z 5

Stromy rastú do neba Stromy rastú do neba Ivona Gallová

Výborná knižka, v každom smere. Precítená, prežitá, pútavo napísaná.

04.05.2019 5 z 5

Nevinných 15 Nevinných 15 Marek Mittaš

Zaujímavé, zvláštne čítanie. Ľudia navonok normálni, vnútri psychopati...

02.05.2019 3 z 5

Niečo sa pokazilo Niečo sa pokazilo Viktória Darsane

Stačí stretnúť jedneho človeka, aby váš život už nikdy nebol šťastný.. a keď sa to šťastie náhodu aj objaví, stále je tu ten človek, čo sa postará o to, aby ste šťastná nebola :-( za žiadnu cenu.

13.04.2019 4 z 5

Vrtuľník Vratko Vrtuľník Vratko Mária Štefánková

Najlepšia. Netuším prečo, no čítame ju 2x denne :-) (3r syn)

14.02.2019 5 z 5

Cisterna Erna Cisterna Erna Urszula Kozlowska

Synovi (3r.) sa knižka páčila.

14.02.2019 4 z 5

Zatmenie mysle Zatmenie mysle Linda Chopin

Príbeh, ktorý zachytáva všetko, silné myšlienky i silu city, či sexu, no na druhej strane prevláda povrchnosť deja, ľahkovážnosť. Kniha má síce svoju hĺbku, vie čo chce "povedať", ale nevtiahlo ma to do deja, hlavná postava ma nepresvedčila, .......nuž, zaujímavá knižka, z ktorej mám zmiešané pocity. Nieje taká skvelá, ale ani zlá.

14.02.2019 3 z 5

Svet nestojí na jednom chlapovi Svet nestojí na jednom chlapovi Elizabeth JV.

Pútavé čítanie. Nebolo to vôbec zlé. Prekážalo mi akurat to prehnané správanie/chovanie postáv, ktoré autorka vykresľuje až príliš extrémne. Ale inak zaujímavý príbeh :-)

06.02.2019 4 z 5

Krtko a zázračné slovíčka Krtko a zázračné slovíčka Zdeněk Miler

Veľmi obľúbená knižka môjho 3 ročného syna práve pre veršované riekanky. Má ju radšej ako iné, ktorým chýba rýmovanie.

14.01.2019 5 z 5