Noci s cudzincom

Noci s cudzincom https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311177/bmid_noci-s-cudzincom-AGS-311177.jpg 4 22 6

Čerstvú tridsiatničku Terezu Weissovú už nebaví stereotyp. Keď nie je v práci, zožiera ju samota chladného bytu. Rozhodne sa preto niečo so svojím nudným životom urobiť. Na internete sa zoznámi s Nicholasom a túži s ním prežiť milostné dobrodružstvo. On má však podmienku. Pri stretnutí ho nemôže vidieť, a ani počuť... Môže ho iba cítiť! Tereza sa správa bezostyšne a rozhodne sa výzvu prijať. Zakázané ovocie jej napokon zachutí až priveľmi. Nocí s cudzincom sa nedokáže vzdať. Odhalí napokon tvár svojho milenca? Kto sa skrýva za tajomnou maskou? Vychutnajte si dráždivý príbeh, plný vášne a napätia.... celý text

bábuška
04.03.2024 4 z 5

Skutečně milostný román.

Jurajovamaka
03.03.2021 5 z 5

Mirka, si jedna z mojich najobľúbenejších slovenských autoriek a ani jedna kniha od teba ma nesklamala. Rovnako je to aj s Nocami s cudzincom. Musím priznať, že som bola prekvapená, koľko posteľových scénok si tam dala, ale o to viac to dáva knihe ten správny šmrnc. Ešte sa chystám prečítať aj Slzy africkej lásky, ktorá je jediná, ktorú som ešte od teba neprečítala, ale verím, že ma takisto nesklame, ako to bolo teraz. Píšeš úžasne, pútavo a zaujímavo. V každej jednej tvojej knihe sa mi páči štýl tvojho písania.
Ď a k u j e m ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

Knihomolka97
01.11.2019 3 z 5

Eeech to bylo přeslazený... bavilo mě to tak do půlky a pak už to šlo z kopce. Kdo je ,,pan tajemný" jsem uhodla, moc mužských postav tam nebylo, takže to bylo víceméně jasné..
Námět se mi líbil, bohužel zpracování mohlo být mnohem lepší.

Ms.Iris
27.09.2019 3 z 5

Nebolo to vcelku zlé, ale ani ma to príliš neohúrilo. Dej bol pútavý aj svižný. Len ma štvali postavy, ktoré mali až prehnané správanie a celé to pôsobilo pritiahnuté za vlasy.

jani.ruzicko
11.08.2019 4 z 5

Od první chvíle, kdy se "tajný cizinec" objevil na scéně, mi bylo jasné, že to bude on. =) Ale nevadilo mi to. Je to celkem fajn námět a jako oddychovka určitě dostačující =)

Zusaninka
28.09.2016 5 z 5

Typická erotická kniha, no mne sa veľmi páčila, pretože do poslednej chvíle som netušila kto je tajomný cudzinec, a práve to tajomno a moja zvedavosť ma nútili otáčať stranu za stranou :-)

Mirka Manáková
slovenská, 1984
2016  69%V zajatí vášne
2017  70%V zajatí strachu
2017  64%Arabská milenka
2016  73%Noci s cudzincom
2017  76%Slzy africkej lásky

Kniha Noci s cudzincom je v