Mountaindawe Mountaindawe komentáře u knih

Zlatý expres Zlatý expres Robert Bakalář

Ak si človek odmyslí, čo v knihe muselo byť a pre nás dnes to je nepotrebné, je to dobre čítanie. Myslím, že aj necyklisti si tam nájdu niečo zaujímavé a poznať Tkáčov príbeh by mala byť taká malá povinnosť , pre každého kto žije cyklistikou. :)

10.12.2019 4 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Pohodové a nenáročné čítanie. Miestami si človek musel vygoogliť ako spomínaný písací stroj vyzerá, pre ilustráciu.

13.04.2019 4 z 5

Můj svět Můj svět Peter Sagan

Ľahké, miestami naozaj vtipné čítanie a pohľad do športového zákulisia tohto fenomenálneho športovca. Nevravím, že so Saganom stále súhlasím, avšak kniha je podľa mňa napísaná veľmi dobre. Chuťovka, ktorá poteší, neurazí a ukáže nám cyklistiku z tej druhej strany.

13.04.2019 5 z 5

Slon na Zemplíne Slon na Zemplíne Andrej Bán

Nazval by som to povinnou "jazdou" pre všetkých. Možno ako povinné čítanie na školách. Aj to by mohol byť zárodok niečoho krajšieho, niečoho čo navonok vyzerá už ako stratené ale keď sa chce, všetko sa dá. Autor nám popisuje udalosti z histórie Slovenska, histórie miestami úsmevnej, avšak v drvivej väčšine veľmi smutnej. Ak sme prestali "bojovať" za to kým a čím sme, je čas začať- Ďakujem autorovi za túto skvelú knihu. Knihu, ktorá mi mnohé pomohla pochopiť a verím, že sa k nej dostane čo najviac ľudí.

17.06.2018 5 z 5