mirelkama mirelkama komentáře u knih

Malý tyran Malý tyran Jiřina Prekopová

Dobrý den všem,
většinou se neúčastním těchto komentářů, ale poslední komentář paní Jasmíny mě opravdu nenechal v klidu. Můžeme si myslet o člověku co chceme, ale pokud ho osobně neznáme pak bychom si měli své názory raději nechat pro sebe. Pak se nám taky může stát, že se před ostatními lidmi ukážeme jako nevzdělanci! Chápu právo každého na svůj vlastní názor, a je v pořádku, že žijeme v době kdy se k němu můžeme svobodně přihlásit. Ale asi bych si nejprve, v případě paní Jasmíny, nechala svůj názor pozorněji přehrát pro sebe než jej vypustím ven. Nemluvě o tom, jak jste asi ublížila člověku, kterého ani neznáte. Názor na knihu je jedna věc a druhá je názor na člověka, který alespoň nesedí se založenýma rukama, ale snaží se dělat něco pro tento svět. Nikdo po Vás nechtěl, aby jste vychovávala svou pětiměsíční dceru podle knížky. ( mmch. výchovu teprve máte před sebou, takže nemůžete vědět co to obnáší, ani v té nejmenší možné míře) Víte, že knížky mohou posloužit třeba jen jako pomůcka a ne hned jako návod? Nebo si knížku jenom přečtete a odložíte.....Knihu ,, Malý tyran" jsem nečetla, proto bych se k ni nerada vyjadřovala. Spíš jde o to s jakou důležitostí jste se vyjádřila o celosvětově uznávaném člověku !!!! Snad mě ale přesvědčí Vaše výzkumné práce, kterými prokážete správnost Vašeho názoru. Měli bychom být mnohdy méně uspěchaní také ve svých myšlenkách :-) ( i když, i já tento komentář píši ve velmi impulsivním rozpoložení :-))))) )

13.05.2015