Milujem Milujem komentáře u knih

Módní doplňky - brože, přívěsky, drobné šperky Módní doplňky - brože, přívěsky, drobné šperky Katia Feder

Kniha je pěkná, ale čekala jsem od ní maličko více, jsou zde jednoduché návody, a pro mě jako zkušeného a vzručného objevitele a tvořitele je až příliš jednoduchá..:) proto hodnotím 3 hvězdami..:)

Jinak je tu spoustu zajímavých nápadů..

26.06.2013 3 z 5

Síla lásky Síla lásky Lucie Kochová

3 příběhy, které jsou podle mého názoru ze života. Knižka mě zaujala. Mám ráda kratší děje, proto si myslím, že je vhodná pro osoby, které nemusí moc tlusté knihy.:)

Čtení z ruky pro začátečníky Čtení z ruky pro začátečníky Linda Dominová

Tato kniha je opravu pro začátečníky, obrázky velice dobře pomáhají. Jen doporučuji.

25.06.2013

Autoškola 2012 Autoškola 2012 Matěj Barták

Myslím si, že z této knihy se perfektně učí. Je v ní vše co mladý a nezkušený řidič potřebuje..:)

25.06.2013 5 z 5

Hannah Montana - Udržíš tajemství? Hannah Montana - Udržíš tajemství? Beth Beechwood

Knihu jsem přečetla za pár okamžiků, celkem se mi líbila, ale mohla být tlustčí...)

25.06.2013 4 z 5

Šťastná čísla - Taháky pro dospělé Šťastná čísla - Taháky pro dospělé František Kruml

Myslím, že tato kniha pomůže spoustě lidem najít čísla svého života. Mě velice zaujala jelikož mám ráda čisla, číslice a dokonce i počítání.

25.06.2013

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Kniha se mi libila, nejsem zadny ctenar, nikdy jsem necetla, ale Sparks ve me objevil dusi ctenare... Uz se tesim na svou dalsi knihu Posledni pisen, ktera je pry lepsi nez film.. A na film Mily Johne se take rada podivam..;-)