milos5788 milos5788 komentáře u knih

Věk supernovy Věk supernovy Liou Cch'-sin

uplne nudna, nezaujimava kniha. postradam jej zmysel.

03.09.2021 odpad!

Řeka bohů Řeka bohů Ian McDonald

skvele citanie pre kazdeho fanusika cyberpunku. kosaty pribeh rozohrany na viacerych frontoch. cyberpunk buducnost postavena na zakladoch indickych realii a nabozenstva, doplnena o problemy zmeny podnebia. paradne postavy, ktore svojou motivaciou a konanim dokonale sedia do realii krajiny. nie je to jednoduche citanie, ale odmeni sa ozaj famoznym zazitkom. za mna 5/5

09.08.2021 5 z 5

Případ mechanického muže Případ mechanického muže Mark Hodder

vyborne pokracovanie skveleho zaciatku pribehu. vela veci sa vysvetli, zlozi do bohateho obrazu. velmi odporucam. bol som spokojny s pribehom, spracovanim, prekladom, imaginaciou.

23.07.2021 5 z 5

Podivná záležitost se Skákajícím Jackem Podivná záležitost se Skákajícím Jackem Mark Hodder

tato steampunkova sialenost ma ohromila a dokonale vrazila do kresla. cital som a cital. doslove gejzir autorovej obrazotvornosti, sielanych napadov, neuveritelne vtipnych vsuviek bol pre mna najvacsim prekvapenim roka.

Sníh Sníh Neal Stephenson

pre mna ikonicka cyberpunkova pecka. odvazny pribeh mixujuci technologie nabozenstvo a myty.

Hardware Hardware Walter Jon Williams

naozaj paradny cyberpunk v tej najcistejsej forme. cita sa jednym dychom a vzdy sa raz za cas k tejto sialenej jazde vraciam a velmi rad.

Pandořina hvězda – Bariéra Pandořina hvězda – Bariéra Peter F. Hamilton

uplna nuda. predchadzajudu hamiltonovu sagu som si totalne uzil. barieru som kupil s velkym ocakavanim. dostal som cele strany textu, ktore som pustal jednym uchom dnu a druhym von, alebo rovno preskakoval. dej sa totalne vlesie. nieco zaujimave sa zacalo diat na poslednych stranach.
inak uplna nuda.
radsej si precitajte poruchu reality

26.12.2018 1 z 5