Mihas Mihas komentáře u knih

Den koloběžky Den koloběžky Věra Krpálková

…zdravím Věrko, s poděkováním za radost našeho setkání a daru tvé knihy
„Den koloběžky“,
Motto : „NEJSI JEDINÝ, JSI JEDINEČNÝ“, jak věřím, najde čtenář, v příbězích života v ní uvedených.
Její četba jistě zahřeje, v uvědomění si života, jenž nám byl darován.
I když „malé“ dílko dýchá jedinečností tím, že z něj můžeme čerpat poznání a uvědomění si, že „ŽIVOT JE FASCINUJÍCÍ“!
Za sebe mohu říci, že při čtení řádků jejích kapitol, se mi na mysl vracel Biblický verš:
…Ovocem Ducha je pak, láska, radost, pokoj, trpělivost, dobrota, věrnost, mírnost a zdrženlivost, Tomu se žádný zákon nevyrovná.
(Gal 5:22)
Děkuji a přeji ať tvá mysl skrze pero ve tvé ruce, píše a přináší ke čtenáři další radost a poznání jedinečnosti každého dne.
S přáním, ať se ti daří a příběhy „hrdinů tvých knih“, každého čtenáře ma mysli vždy blaží.
Milan

01.03.2023

Nejvzácnější vzpomínky Nejvzácnější vzpomínky Věra Krpálková

...”Moudrost je plná pokory, je její nedílnou součástí. Pokora je velmi cenná. Jedním z jejích významných zdrojů je právě moudrost. Pokud chce být člověk moudrý, musí pokora naplnit jeho srdce” ...NEJVZÁCNĚJŠÍ v lidském životě je LÁSKA.; děkuji Věrko, za sebe i další čtenáře, že nám jí ve svých knihách dáváš s pokorou a moudrostí, zažívat plnými doušky.
Jsem rád za možnost čerpat, v lehkostI vyprávěných příběhů, krásy FASCINUJÍCÍHO žití.
Přeji ať moudrost dále čistí Tvé myšlenky a zůstane jen to, co je správné; ať Ti Bůh umožňuje přijímat moudrost od i od ostatních. Je to proces růstu. Milan Havelka

01.11.2020

Kolotoč andělských snů Kolotoč andělských snů Věra Krpálková

... “Když Tvé knihy Věrko otvírám tak přes louky k horám mysl upírám”; ať Duch tvou mysl dále vede, v psaní dávej naději, že bez lásky Život není, bez ní jsme v žití ztraceni....tak rád posilnim Tvou víru “děvče”, že láska plody přinese, a po čtení tvojich knížek s každým z nás “to zatřese”.???????? Milan

19.04.2020