Nejvzácnější vzpomínky

Nejvzácnější vzpomínky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456345/nejvzacnejsi-vzpominkyO1oAjE-7kY-.png 5 18 11

Vezměte do ruky knihu Nejvzácnějších vzpomínek a pojďte se spolu s námi zastavit..., zavzpomínat na dětství, život a na maminku. Tato kniha krátkých poetických povídek vznikla jako dárek pro naši maminku k jejím devadesátým narozeninám podle námětů mých a mé dcery. Ať slova Vzpomínek pohladí duši vaši i vašich maminek.

Darinska
07.01.2024 5 z 5

Texty v útlej knižočke Nejkrásnější vzpomínky sú úžasné. Odovzdávajú okolo seba to pekné, láskavé a hrejivé.

Vester
31.12.2023 5 z 5

Přiznám se, že mi občas ukápla i slza. Je to moc hezky napsané a díky tomu jsem zavzpomínala i na své dětství.
Vnímala jsem to jako poděkování a vzpomínky s maminkou. V knížce se mi líbily také hezky nakreslené květiny.

IvaLB
26.03.2023 5 z 5

Krásná knížka a ten závěr je bomba. Za mě skvěle uzavřeno, vlastně v nesmrtelnosti, díky vzpomínkám. Krásné a procítěné, prosté a milující.
IvaLB

akra
03.03.2023 4 z 5

Knížku jsem přečetla na jeden zátah a bylo mi moc milo na duši.....
Právě z takových milých lidských okamžiků si skládáme život. Je jen na nás, které z nich zachytíme, protože cítíme, že jsou pro nás důležité....
Knížka je krásná a moc se mi líbila, i když jsem u ní brečela dojetím.
A.

attila1
09.02.2021 5 z 5

Knížečka plná lásky a úcty k mamince. Moc pěkné.

Irsaf
21.12.2020 4 z 5

Milá kniha krátkých povídek o jednom z nejdůležitějších lidí v životě každého z nás...
Moc hezké...

21janina
08.12.2020 5 z 5

Milá Věru, knížka je opravdu moc milá a plná krásných vzpomínek.
přečetla jsem jedním dechem a děkuji.
Vrátila jsi mne i do mého dětství a milých vzpomínek na maminku.
Dětství prožité na venkově, bez počítačů, ale s knížkami. V přírodě a
s kamarády,ale také k tomu jak jsem se ráda kolem mamky motala
a učila se od ní.
Ty vzpomínky jsou milé a jediné co je jisté, že nám je nikdo nikdy nevezme,
zůstávají v našich srdíčkách.
Takto napsané se ještě více oživují a vracejí nám to nádherné bezstarostné
období.
Tvoji maminku znám, je sluníčko jako ty a proto Vám přeji ještě další roky
prožité společně a hlavně ve zdraví.
Mám Vás ráda.
Děkuji Jana Kostihová

Mihas
01.11.2020

...”Moudrost je plná pokory, je její nedílnou součástí. Pokora je velmi cenná. Jedním z jejích významných zdrojů je právě moudrost. Pokud chce být člověk moudrý, musí pokora naplnit jeho srdce” ...NEJVZÁCNĚJŠÍ v lidském životě je LÁSKA.; děkuji Věrko, za sebe i další čtenáře, že nám jí ve svých knihách dáváš s pokorou a moudrostí, zažívat plnými doušky.
Jsem rád za možnost čerpat, v lehkostI vyprávěných příběhů, krásy FASCINUJÍCÍHO žití.
Přeji ať moudrost dále čistí Tvé myšlenky a zůstane jen to, co je správné; ať Ti Bůh umožňuje přijímat moudrost od i od ostatních. Je to proces růstu. Milan Havelka

jarda21
30.10.2020 5 z 5

Tenká knížka, která se dá přečíst jedním dechem je plná lásky a úcty. Paní Krpálková v ní vypovídá o svých pocitech, o svém dětství, o své lásce k mamince. Knížka Nejvzácnější vzpomínky je plná něhy a odkrývá úžasný vztah spisovatelky nejen k její mamince, ale i pozitivní přístup k životu a k ostatním lidem. Držím Věrce palce a přeji mnoho úspěchů v další tvorbě.
Jarda Štroner

Liběna21
29.10.2020 5 z 5

Dlouho jsem nečetla tak milou, něžnou, lehkou a tak hlubokou knížku. Je tak malinká a přitom je v ní celý život plný lásky, radosti, pochopení a porozumění. Prožila jsem si během "chvíle" láskyplný život autorky a zároveň mi vytanuly na mysli vzpomínky na mojí maminku a moje dětství. Srdce poskočilo i slza ukápla. A knížečka jako je tahle, je v dnešní prapodivné době opravdový balzám pro duši.
Věrunko, děkuji za krásný zážitek a přeju Ti hodně sil a báječných nápadů a Tvojí mamince přeju hodně, hodně, hodně zdraví, abyste se mohly ještě dlouho užívat.

jaromir-1
25.10.2020 5 z 5

Díky elektronické verzi knihy a možnosti zvětšení na obrazovce, jsem si přečetl knížku "Nejvzácnější vzpomínky". Mně se moc a moc líbila! Občas mi při čtení natlačila slzy do očí, občas přiškrtila krk. A to je dobře!
Moc krásně popisuje, jak moc má maminku ráda a jak je ta veliká láska vzájemná!
Moc zdravím a přeji dobrou pohodu

láska vzpomínky romantika rodičovství maminka podle skutečných událostí

2016  98%Týden u strýčka Bena
2020  91%Nejvzácnější vzpomínky