michal3030 michal3030 komentáře u knih

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Povedená mrazivá detektivka kterou jsem přečetl během 3-4 večerů a dokázala mně u sebe udržet vždy o hodinu víc než jsem chtěl a namísto spánku jsem si říkal ještě jednu kapitolu, ještě jednu.... Pokud toto kniha dokáže, je to to nejlepší a všeříkající hodnocení které přehlídne i nějaké to malé minus které ve výsledku prominete a zapomenete.

06.01.2017 5 z 5

Podstata zla Podstata zla Luca D'Andrea

Horská detektivka

Příjemně napsaná detektivka odehrávající se v horském prostředí Alp což je pro mně vítaná změna kterou hodnotím na jedničku. Stejně tak jsem uvítal ústřední postavu která pro mně byla uvěřitelná a originální ve smyslu že se nejedná o jednoho z tisíců knižních detektivů kteří jsou si podobni jako vejce vejci. Samotná zápletka a příběh je též na dobré úrovni celá kniha byla pro mně výborně čtivá od samotného začátku a prvního letmého otevření knihy ještě v samotném obchodě kdy jsem se teprve rozhodoval pro kterou novou knihu se rozhodnout. Ač hodnotím kladně a nemohu říci nějaké velké negativum, je to jen další dobře napsaná detektivka mezi mnoha jinými a nijak nevyčnívá z davu. Něco málo ještě chybí abych po dočtení mohl udělat wow a zůstala mi vrytá delší dobu v paměti, přesto mohu doporučit k nenáročnému čtení.

06.01.2017 4 z 5