melanka0331 melanka0331 komentáře u knih

Ever After High - Tajná kniha o přátelství Ever After High - Tajná kniha o přátelství neznámý - neuveden

Souhlasím s helenah, taky se mi líbí.

11.10.2021

Sedm kamenů Sedm kamenů Alaksej Šein

Moje první běloruská kniha, co jsem kdy četla, a je to zajímavý počin. Chci pokračování!!!

10.01.2021 5 z 5

Voják Ťorkin Voják Ťorkin Alexandr Trifonovič Tvardovskij

Tuto knihu a její pokračování jsem přečetla na tip svého táty

10.01.2021 5 z 5

Pražské povstání: Růže a barikády Pražské povstání: Růže a barikády Veronika Válková

(SPOILER) Byla skvělá, moc se mi líbila, dobře se četla. S tím, jak jsme sami osvobodili rozhlas, souhlasím, ale s tím, co říká děda legionář v 11. kapitole, nesouhlasím, protože nás osvobodila Rudá Armáda během povstání, ne po něm.

16.06.2020 4 z 5

Noc s drakem Noc s drakem Lauren Myracle

Četla se mi stejně hezky jako předchozí díly, ale je škoda, že další díly nebudou u nás vydané.

10.11.2019

Zrození hrdinů Zrození hrdinů Brandon Mull

První díl mé nejoblíbenější knižní ságy. Tohle mne hnedka chytlo na první stránce, a nemohla jsem přestat číst. S dalšími díly je příběh napínavější. Oblíbila jsem si všechny čtyři hlavní hrdiny(Conora, Mej-lin, Abeke a Rolana) a ty, co patří k Zelenopláštníkům. Zelenopláštníky mám ráda, protože chtějí ochránit celý Erdas. Také tahle knižní sága existuje i jako hra na stránce http://spiritanimals.scholastic.com/.

10.03.2017 5 z 5

Richard III. (komiks) Richard III. (komiks) Richard Appignanesi

Tohle se mi fakt líbilo, a to mám historickou liteaturu ráda. Předtím jsem o téhle hře neslyšela, ale díky tomuhle vím, o čem je. Richard III je podle mě jedna z nejlépe propracovaných postav světové liteatury. Krásné ilustrace, středověká atmosféra na mě dýchala po celou dobu, co jsem to četla. Určitě se k ní budu někdy vracet, to samé i u ostatních dílů téhle edice.

24.01.2017 5 z 5

Sen noci svatojánské (komiks) Sen noci svatojánské (komiks) Richard Appignanesi

Tohle jsem přečetla za hodinku, a moc se mi to líbilo, a to hru znám, protože jsem na ní byla s Klubem Mladých diváků. Nádherné ilustrace, hlavně barevné sekce jsou stejně krásné i u ostatních dílů.

24.01.2017

Hamlet (komiks) Hamlet (komiks) Richard Appignanesi

Hezké ilustrace, a díky nim to nebylo tak mrazivé jako originál. Výborné.

24.01.2017

Tokijský ghúl 2 Tokijský ghúl 2 Sui Išida (p)

Ještě lepší než jednička. Těším se na další díly

28.12.2016 5 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Mě se tahle knížka také líbila, a četla jsem ji nejenom kvůli hezké obálce(Tu mají všechny díly z celé série), ale také moje první seznámení se stylem psaní z pohledu první osoby(v případě téhle série z pohledu Dariny). Ale i spousta dalších knížek je napsaná v tomhle stylu, např.Na západní frontě klid(Paul Baümer), Prokleté město(Kendall Fletcherová), Hunger Games(Katniss Everdeen), Divergence(Beatrice „Tris“ Prior) a další. V závorkách jsou jména hlavních postav knih, co tady zmiňuji. Příběh se mi líbil, byl čtivý , a doufám, že další díly budou stejně dobré.

10.12.2016 5 z 5