Matematicka Matematicka komentáře u knih

Byl jeden domeček Byl jeden domeček Antonín Šplíchal

Jedna z průměrných knih pro malé děti, kterých je dnes docela záplava. Průměrné jsou obrázky i text. Na pěti tvrdých velkých listech se tu seznamujeme se životem obyčejné rodiny. Na obrázcích je spousta detailů, které mohou děti hledat. Naše holky nejvíc bavilo "uklízet" pokoj malé Anežky - na jedné stránce je nakreslen neuklizený, na protější straně uklizený a holky hledaly, kam co patří.

13.05.2013 3 z 5

Jak to chodí v přístavu Jak to chodí v přístavu Josef Švarc

Jedna z průměrných knih pro malé děti, kterých je dnes docela záplava. Průměrné jsou obrázky i text, který především zadává dětem úkoly - o dění v přístavu tak stejně musí poučit děti rodiče, kniha moc informací nepřináší. 6 tvrdých listů.

13.05.2013 3 z 5

Vánoce se sněhulákem Vánoce se sněhulákem neznámý - neuveden

Leporelo pro nejmenší děti. Ve výřezu uprostřed jedné ze stránek se postupně objevují různá zvířátka. To je asi tak vše, co může být na této knize zajímavé. Ilustrace jsou fádní a průměrné a obsah ještě horší: Ježíšek přijíždí na saních tažených soby, aby nazdobil zahradu a popřál krásný Štědrý večer sněhulákovi? Děkuji, to se svými dětmi číst nepotřebuji. Nakladatelstvím určeno pro děti ve věku 2-7 let a zařazeno do edice "Knihy šťastného dětství".

14.04.2013