Byl jeden domeček

Byl jeden domeček https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99395/byl-jeden-domecek-99395.jpg 4 10 3

Velké leporelo pro nejmenší. Na osmi celostránkových ilustracích se mohou malé čtenářky a malí čtenáři seznámit s rodinou Broučkových, jejich domečkem i domácími mazlíčky.

Terez79
02.03.2018 4 z 5

I mě se knížka zdála spíš průměrná, ale pro mého syna zřejmě něčím vyniká. Je jeho oblíbená mezi spoustou jiných knih.

Dáma s hrnstjm
30.05.2017 3 z 5

Souhlasím s předchozím komentářem, průměrná dětská kniha. K tématu "rodina-dům" a formě "řekni mi, co vidíš na obrázích" se dají najít mnohem lepší kousky. Ale dobrý nápad je kontrast uklizeného a neuklizeného pokoje, to by mohlo mnohé inspirovat :)

Matematicka
13.05.2013 3 z 5

Jedna z průměrných knih pro malé děti, kterých je dnes docela záplava. Průměrné jsou obrázky i text. Na pěti tvrdých velkých listech se tu seznamujeme se životem obyčejné rodiny. Na obrázcích je spousta detailů, které mohou děti hledat. Naše holky nejvíc bavilo "uklízet" pokoj malé Anežky - na jedné stránce je nakreslen neuklizený, na protější straně uklizený a holky hledaly, kam co patří.

leporela

Antonín Šplíchal
česká, 1947
2003  72%Byl jeden domeček
2002  87%Pozor, červená!
2013  84%Dětská ilustrovaná bible
2010  93%Jak se staví dům
2008  94%Traktor jede na pole

Kniha Byl jeden domeček je v