martinkap martinkap komentáře u knih

Sny a prebudenia Sny a prebudenia Barbara Bickmore

Velmi pekny pribeh, vobec nie plytke citanie ako mnozstvo romantickych knih, ktore vychadzaju teraz.

21.07.2016 5 z 5

Za oponou Za oponou Jane Feather

Mrzi ma to, s touto knihou som to fakt skusala dvakrat a dalej ako po stranu 50 som sa nedostala... Sklamana som bola z celej serie, najma z hlavnych predstaviteliek, ktore su naivne a tvrdohlave ako male deti, a svojim konanim ma strasne rozculovali. Hlavni muzski predstavitelia ma vytacali najma tym, ako chcu svoje "vyvolene" zmenit (hlavne v Amazonke).

30.05.2016 odpad!

Jazero snov vo Friday Harbore Jazero snov vo Friday Harbore Lisa Kleypas

Podla mojho nazoru zatial najlepsi diel zo serie Friday Harbor. Na rozdiel od Dazdovej cesty mi nadprirodzene prvky neprekazali, prave naopak, Duchov pribeh je pre roman minimalne taky dolezity (povedala by som, ze aj dolezitejsi), ako pribeh hlavnych postav.

18.07.2013 4 z 5

Dažďová cesta vo Friday Harbore Dažďová cesta vo Friday Harbore Lisa Kleypas

Po 1. dieli, kde sa "necaruje", aj mne magia trochu vadila. Ale v pohode - lahke citanie.

18.07.2013 3 z 5

Štedrý deň vo Friday Harbore Štedrý deň vo Friday Harbore Lisa Kleypas

Kniha ma prekvapila - tym, aka je tenka (120 stran). Aj obsahovo sa mi od L. Kleypas pacia viac jej historicke romany (napr. Bow Street). Ak mate celu seriu, odporucam knihy necitat velmi rychlo za sebou, pretoze v 2. aj 3. dieli autorka velmi casto a dost podrobne vysvetluje, co sa stalo v predoslych dieloch, co bolo dost nudne. Dajte si medzi nimi pauzu, aby ste na nejake detaily zabudli. Napriek tomu sa Stedry den cita dobre, ako vacsina jej knih. Oddychovka, pri ktorej netreba velmi rozmyslat.

18.07.2013