marketa262 marketa262 komentáře u knih

Den trifidů Den trifidů John Wyndham (p)

Klasika - co dodat. Knihu jsem četla v rámci maturitní četby, ale přečetla bych si ji i tak. Krásný příběh, který je poutavě podán a samozřejmě nechybí spousta filozofických úvah ohledně světa, lidí a vztahů.

27.05.2017 5 z 5

Všichni jsou normální... na první pohled Všichni jsou normální... na první pohled John Ortberg

V knize jsou sice skvělé myšlenky a trochu mi tahle kniha i změnila život a způsob uvažování a nahlížení na svět, ale ke konci byly náboženské pasáže už opravdu vyčerpávající a těšila jsem se, až to budu mít na sebou. Ale to je asi spíše můj problém, vzhledem k tomu, že kniha je na to orientována. Jinak bych knihu doporučila lidem, kteří jsou nábožensky založení a nebo jim nevadí přeskakovat spoustu stránek.

27.05.2017 3 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Dlouho jsem přemýšlela, jestli dám 4, nebo 5 hvězdiček. Nakonec jsem se rozhodla pro 5, díky jedinečnému zpracování. Moc se mi líbilo vyprávění příběhu z různých úhlů pohledu a zaujaly mě některé myšlenky ohledně toho, co znamená být člověk. Knize by však podle mého prospělo menší zkrácení, jelikož některé pasáže byly až příliš pomalé. Posledních 100 stran pro mě ale byla jízda a já se nemohla odtrhnout.

29.01.2017 5 z 5

Adibas Adibas Zaza Burchuladze

V životě jsem snad nečetla knihu, která by mě tak moc nebavila. Ke čtení jsem se musela nutit a když jsem ji za měsíc konečně dočetla, vlastně jsem ani nevěděla, co se tam dělo...

12.01.2017 1 z 5

GOGO - Kluk z internetu GOGO - Kluk z internetu Daniel Štrauch

Takové oddechové čtení. Krásně graficky zpracováno, pohled na svět očima někoho jiného. :)

08.01.2017 4 z 5