maria.kon maria.kon komentáře u knih

Velký obrazový atlas zen Velký obrazový atlas zen Jiří X. Doležal

Doležal je psychicky nemocný člověk, který by neměl dostávat prostor na svoje jedovatá slova ani online ani v knihách.

12.07.2023 odpad!

Tohle je knížka, co bych si vzala s sebou na pustý ostrov. I když se někdy hůř čte, obsahuje v sobě hodně moudra..

04.07.2023 5 z 5

I-ťing: Kniha proměn - Snadná věštba I-ťing: Kniha proměn - Snadná věštba Kim Farnell

Ráda se s itingem radím, když si nevím, kudy kam a bezpečně mě vede.

04.07.2023 4 z 5

Buddhismus v otázkách a odpovědích Buddhismus v otázkách a odpovědích Vít Kuntoš

Za mě parádní úvod do budhismu, i přes stručný formát jsem se dozvěděla hodně. Je to jasně a pochopitelně pojaté. Některé věci mě překvapily a zjistila jsem, že mi je budhismus bližší, než jsem si doteď myslela!

04.07.2023 5 z 5

Astrologie pro samouky Astrologie pro samouky Vít Kuntoš

Tato kniha bude patřit mezi poklady české astrologické literatury, protože jako první vůbec má potenciál naučit čtenáře vyložit horoskop. A takovou jinou podobnou knížku nenajdeme, přestože toho o astrologii vychází mnoho. Astrologie pro samouky je praktická učebnice se spoustou názorných ukázek, díky kterým může čtenář naplno pochopit všechny jednotlivé úrovně horoskopu. Knížku doporučuji každému, kdo by se rád naučil s astrologií pracovat a dokázal ji využít pro sebe i ostatní.

22.12.2014 5 z 5