manekýn056 manekýn056 komentáře u knih

Korporac€ Korporac€ Pavel Hénik

Kolik seminek "korporace" jsme již zasadili? Při čtení tohoto filozofického thrilleru Vás až děsí, jak může svět vypadat pod vládou jedné "dokonalé" společnosti. Jak absurdní a zároveň omezený a bezduchý může být život, jste-li součástí systému.
Je to hodně napínavé čtení, které Vás nutí číst dál a dál a přemýšlet, že některé věci tu už jsou a staly se normami. Půjde to ještě dál? Určitě doporučuji všem, kteří hledají napětí a chtějí pootevřít bránu blízké "korporátní" budoucnosti. Vynikajicí!

19.12.2019 5 z 5

Brrrnění Brrrnění Pavel Hénik

Ten, kdo jednou bydlel na kolejích, ten ví, jak "zelený" tam život může být. Román je o pohodě, rodících se vztahových propletencích, zklamání, sexu, smrti, krásných zamilovaných dopisech, hnusných SMS a hlavně o "šlukovce", která nesmí v žádné pasáži chybět. Román je výborně napsaný, čtivý a autor umí skvěle popsat i ty "nejzelenější" okamžiky. Propracovaná je také samotná kniha - kresby jehličkovou tiskárnou, několik stylů písma. Wow. Paráda! To vše umocňuje zážitek při čtení tohoto silného příběhu, který se odehrával v 90. letech. Výborná práce!

10.09.2020 5 z 5

Já, Adolf Eichmann Já, Adolf Eichmann Ladislav Mňačko

naprosto skvělý román, strhující, krvelačný, ale hlavně neuvěřitelně napínavý

29.01.2018 5 z 5

Manekýni Manekýni Pavel Hénik

promyšlené zápletky, vtipné a pěkně peprné! Doporučuji!

29.01.2018