MajaTxx MajaTxx komentáře u knih

Padlý anděl Padlý anděl Petra Kamlachová

Milovníci nadpřirozených schopností si přijdou na své. Postavy v knize jsou nadané parapsychologickými vlohami, s nimiž udatně zápolí, ačkoli ne vždy si ví rady. Příběh je napínavý až do konce a na konci přijde překvápko. Nechybí láska a intriky. Četlo se příjemně, děj odsýpal, kdo si libuje v napínání, netradičních vztazích a překvapivých odhaleních bude potěšen. Já dávám pět hvězdiček, ale jen proto, že to není můj úplně preferovaný žánr, (na mně možná až trochu moc lásky). Ale na to, že se jedná o autorčin beletristický debut, je kniha jazykově i autorsky zvládnutá na jedničku!

20.10.2023 4 z 5

Partnerské přešlapy - Šílené historky ze života Partnerské přešlapy - Šílené historky ze života Klára Sýkorová

Každý z nás určitě zažil, že se to ve vztahu zrovna nedaří. Oskar s Jarmilou prožívají takových situací požehnaně. Je to skoro jako kdyby se v Oskarovi a Jarmile snoubily různé aspekty částí našich já, které vstupují do vztahů.
Autorka má humor v malíku a touto čerstvou prózou to rozhodně dokazuje. Dokáže vtáhnout do šílených příhod, které její hrdinové zažívají a člověk se neudrží smíchy.
Styl je lehký a nenucený, vynikající oddechovka pro odpoledne, kdy vám někdo v práci zkazí náladu nebo jen tak na lehátko na koupališti. Čte se rychle a s úsměvem. Škoda jen, že není delší!

10.05.2022 5 z 5